Mówią o niej "meksykańska Kim Kardashian". Jest gwiazdą Instagramu i morderczynią na usługach kartelu narkotykowego

Cudem uniknęła śmierci.

Ma pupę jak Kim Kardashian, pistolet jak Rambo i z dużą dozą prawdopodobieństwa można ją uznać za najseksowniejszą morderczynię na świecie.

Namiętność i przemoc, seks i zbrodnia, małe dzieci i różowy Kałasznikow. To żywioł w którym na co dzień przebywa meksykańska 27-letnia piękność z racji pupy porównywana do Kim Kardashian, matka trójki dzieci i brutalna szefowa komanda zabójców, Claudia Ochoa Felix. Jest też nazywana "Cesarzową wąglika", a jej komando związane jest z kartelem narkotykowym Sinaloa, kierowanym przez Joaquina "El Chapo" Guzmana.

Amerykańskie źródła wywiadowcze uważają kartel Sinaloa jako "najpotężniejszą organizację handlu narkotykami na świecie" i uważają, że stoi ona za większością heroiny przemycanej do Ameryki - czytamy na portalu Dailymail.co.uk.

Chociaż stoi na czele oddziału zajmującego się morderstwami, prywatnie zachowuje się jak celebrytka. Uwielbia imprezy w klubach, ubiera się seksowne kreacje eksponujące jej imponującą pupę oraz wprost zasypuje Instagram i Twitter zdjęciami. Królują "selfie", zdjęcia z "dzióbkiem" oraz w bikini. Przeglądając jej zdjęcia, można pomyśleć, że to znudzona żona rosyjskiego miliardera albo celebrytka próbująca zrobić karierę w show-biznesie.

ZDJĘCIA SEKSOWNEJ MORDERCZYNI ZNAJDZIESZ TUTAJ>>

Z powodu dużej pupy nazywana jest "meksykańską Kim Kardashian" i rzeczywiście, sądząc po zdjęciach wrzucanych przez nią na Instagram, porównanie jest jak najbardziej trafne. Ulubioną bronią seksownej morderczyni jest Kałasznikow w kolorze różowym, zwanym przez nią "Cuerno de chivo", czyli "Kozim rogiem".

Pomimo swojego ostentacyjnego stylu życia, Claudii udawało się uniknąć uwagi opinii publicznej aż do 7 maja, kiedy 23-letnia Yurina Castillo Torres została omyłkowo zabita zamiast Claudii - czytamy.

Pomimo realnego zagrożenia życia, Claudia nie zmieniła swojego stylu życia. Wciąż lubi bywać w modnych lokalach i klubach nocnych w Mazatlan, Culiacan i Guadalajara.

Różnica jest taka, że teraz towarzyszą jej uzbrojeni ochroniarze.

"Prywatnie" Claudia jest matką trójki małych dzieci, które ma ze znanym w Sinaloa przemytnikiem narkotyków, zwanym El Chavo Felix". Para obecnie jest w separacji. Nie wiadomo, jak długo potrwa przestępcza kariera morderczyni w szpilkach. Doświadczenie jednak uczy, że w takich warunkach dożycie sędziwego wieku jest nie lada wyzwaniem.

Claudia Ochoa FelixClaudia Ochoa Felix Screen z Instagram.com/Claudia Ochoa Felix Screen z Instagram.com/Claudia Ochoa Felix

Claudia Ochoa FelixClaudia Ochoa Felix Screen z Instagram.com/Claudia Ochoa Felix Screen z Instagram.com/Claudia Ochoa Felix

Claudia Ochoa FelixClaudia Ochoa Felix Screen z Instagram.com/Claudia Ochoa Felix Screen z Instagram.com/Claudia Ochoa Felix

alex

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.