Sykut w aż dwóch kreacjach na TOPtrendy. Jedna odsłaniała wyrzeźbiony brzuch, druga ponętny dekolt

Piękna prezenterka naprawdę zadała szyku.

Na piątkowym, pierwszym dniu Festiwalu TOPtrendy w Sopocie nie zabrakło największych polskich gwiazd muzyki i telewizji. Jednak to Paulina Sykut przyciągała wszystkie spojrzenia. Powodem była jedna z tych pięknych kreacji. A może obydwie?

Paulina Sykut często zaskakuje nas na salonach swoimi stylizacjami. Tym razem rąbka tajemnicy uchyliła już nieco wcześniej. Wiedzieliśmy więc, że w trakcie prowadzenia piątkowych koncertów pokaże się publiczności w intensywnych kolorach.

Ta kreacja powstała z piankowego materiału. Po każdej stronie materiału jest inny kolor. Góra sukienki jest różowa, a dół jest czerwony i od tyłu jeszcze wychodzi ten różowy kolor. Jest to kreacja bardzo nowoczesna i taka świeża, radosna, bo kolory są intensywne. Zawsze staram się mieć skrajnie różne te kreacje, ale wszystkie raczej właśnie w tonie nowoczesnym - powiedziała nam podczas przymiarek w salonie marki Laurelle.

WZK

Druga, biała kreacja marki NIFE była jednak totalnym zaskoczeniem. Sykut zdecydowała się na dwuczęściowy zestaw z długą spódnicą i topem odsłaniającym zgrabny, wyrzeźbiony brzuch. Domyślamy się, kim się inspirowała. Bardzo podobnie ubrana była ostatnio Rihanna na gali Met.

RihannaRihanna EVAN AGOSTINI/INVISION/AP/Evan Agostini EVAN AGOSTINI/INVISION/AP/Evan Agostini

Kapif

A w której stylizacji wyglądała Waszym zdaniem korzystniej?

Zobacz wideo

aga

Więcej o: