"Mama na gigancie". Dominika Wodzianka pokazała zdjęcia w zaawansowanej ciąży

Dominika Wodzinka wykorzystuje czas przed porodem na zabawę, relaks i odpoczynek. A jej brzuch jest już naprawdę duży!

"Mama na gigancie" - Dominika Wodzinka wykorzystuje czas przed porodem na zabawę, relaks i odpoczynek. A jej brzuch jest już naprawdę duży!

Dominika Wodzianka przestała może być podawać gościom wodę w programie Kuby Wojewódzkiego, ale wciąż nie pozwala nam o sobie zapomnieć. Przyszła mama opublikowała właśnie na Facebooku zdjęcia, na których widać jej ogromny już brzuch. W piątek w towarzystwie ukochanego i grupy przyjaciół bawiła się na otwarciu jednego z najmodniejszych w czasie wakacji miejsc w Warszawie - nadwiślańskiego klubu La Playa.

Mama na gigancie - napisała pod zdjęciami.

ojcem dziecka jest starszy od niej mężczyzna. Para zaręczyła się już w październiku w malowniczym okolicznościach - w cerkwi w Czarnogórze. Zapytaliśmy Wodzianki, kiedy planuje ślub.

Zaręczona jestem od dawna, ale teraz jestem w ciąży, więc nie wiem, co będzie ze ślubem - powiedziała

Dominika WodziankaDominika Wodzianka Facebook.com Facebook.com

Trzeba przyznać, że ciążowy brzuszek Wodzianki robi wrażenie. Po zdjęciach wnosimy, że ciąża jest już zaawansowana i niedługo czeka ją rozwiązanie. Sama Dominika nie zdradziła, w którym miesiącu ciąży jest.

<<< ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ CIĘŻARNEJ WODZIANKI >>>

Ojcem dziecka jest starszy od niej mężczyzna. Para zaręczyła się już w październiku zeszłego roku w malowniczym okolicznościach - w cerkwi w Czarnogórze. Kiedy w marcu pytaliśmy pytaliśmy ją o ślub odpowiedziała:

Zaręczona jestem od dawna, ale teraz jestem w ciąży, więc nie wiem, co będzie ze ślubem - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl.

Przyszłej mamie życzymy dużo zdrowia!

aga

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.