Gratulacje dla Blake Lively i Ryana Reynoldsa. Oficjalnie ogłaszamy ich hollywoodzkimi wersjami Barbie i Kena

Od tej pary po prostu nie można oderwać wzroku!

Zastanawialiście się kiedyś, jak wyglądaliby Barbie i Ken, gdyby byli ludźmi? Chyba właśnie poznaliśmy odpowiedź na to nurtujące od dawna pytanie.

Czerwony dywan w Cannes i gwiazdy, które się na nim pojawiają, zawsze przykuwają spojrzenia. Ale do tej pory chyba nigdy żadna para pozująca na nim fotografom, nie wzbudziła aż takich emocji. Od Blake Lively i jej męża Ryana Reynoldsa wprost nie można oderwać wzroku. Wyglądają bowiem jak ucieleśnienie Barbie i Kena. Nie wierzycie? Zobaczcie, jak się prezentowali na najważniejszym festiwalu filmowym na świecie.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA LIVELY I REYNOLDSA Z CANNES >>

AP/Thibault Camus

Blake jak zwykle zadała szyku. Sytuacja zobowiązywała do wyjątkowej elegancji, aktorka wybrała więc cudowną, klasyczną w kroju kreację Gucci. Włosy upięła w kok dzięki czemu mogliśmy podziwiać jej zapierający dech w piersiach dekolt oraz piękne plecy. Do tego diamentowa biżuteria i seksowny makijaż - jesteśmy pod wielkim wrażeniem. Najbardziej zaskakuje fakt, że gwiazda "Plotkary" jest w nielicznej grupie hollywoodzkich aktorek, które nie mają stylisty! To ona sama decyduje, co założy na siebie na ważne gale i imprezy, takie jak ta.

REUTERS/YVES HERMAN

Blake LivelyBlake Lively REUTERS/YVES HERMAN REUTERS/YVES HERMAN

aga

Więcej o: