Nina Dobrev i Ian Somerhalder - znów się spotykają! Nie jest jednak idealnie...

Kiedyś byli jedną z Waszych ulubionych par. Wielu z Was zasmuciła informacja o ich rozstaniu... Dziś Kotek z radością donosi, że w zagranicznych mediach gruchnęła wieść o tym, że znów coraz częściej się widują.

Jak informuje "Hollywood Life", Nina Dobrev i Ian Somerhalder postanowili dać swojemu związkowi kolejną szansę. Jednak ich relacja nie układa się tak wspaniale, jak kiedyś. Choć oboje nie potrafią o sobie zapomnieć i z tego powodu odczuwają potrzebę spotkań, jest pewien problem, którego żadne z nich nie jest w stanie rozwiązać.

Ona lubi go bardziej niż on ją. On chce teraz kawalerskiego życia, chce zaszaleć. Dlatego mogą się ze sobą spotykać tylko okazjonalnie - informuje ich wspólny przyjaciel.

Bulls

Redakcja serwisu zgłasza podejrzenia, że czasy pełnego zaangażowania związku miłosnego to dla nich już przeszłość. Teraz bawią się podobno w układzie "friends with benefits" - łączy ich coś pomiędzy przyjaźnią a miłością. Nina nie jest z tego przesadnie zadowolona, ale jeśli chce być blisko swojego byłego ukochanego, musi to zaakceptować. Być może liczy na to, że kiedy Ian już się wyszumi, zechce związać się z nią na stałe.

Wierzycie, że tak się to może skończyć?

xiu

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.