Iker Casillas pokazał nowe zdjęcie 4-miesięcznego syna

Martin, syn Ikera Casillasa i Sary Carbonero, przyszedł na świat 3 stycznia. Bramkarz, z okazji Dnia Matki, który w Hiszpanii przypada dzisiaj, pokazał nowe zdjęcia chłopca.

Martin ma już cztery miesiące i jest uroczy.

Cześć Mama! Wszystkiego najlepszego! Dziękuję, że jesteś najwspanialszą mamą na świecie i dałaś mi życie! Tak bardzo cię kocham!! Podpisał: Martin - czytamy pod zdjęciem.

Martin CasillasMartin Casillas Screen z Facebook.com/IkerCasillas Screen z Facebook.com/IkerCasillas

Szczęśliwą wiadomość o narodzinach syna w styczniu przekazał sam piłkarz. Nie chciał się z nią dzielić jednak z całym światem, zamieścił ją na swojej stronie dostępnej tylko dla zalogowanych użytkowników.

Chciałbym podzielić się wami najważniejszym i najbardziej emocjonującym momentem w moim życiu, narodzinami mojego syna! Po wielu miesiącach oczekiwania, Martin już tu jest.
Waży 3,850 kg. Oboje, on i jego mama, czują się świetnie i teraz odpoczywają. Jestem bardzo szczęśliwy, że ten moment wreszcie nadszedł i wszystko poszło dobrze. Bez wątpliwości, rok 2014 świetnie się zaczął!
Dziękuję za to, że jesteście zawsze ze mną. Chciałem powiedzieć, o tym przez IkerCasillasWorld, odkąd jest przestrzenią, na której mogę znaleźć przyjaciół i oddanych fanów. Ściskam Iker.

East News

Abc

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.