Selena Gomez będzie nową Kim Kardashian? Jej menedżerką może zostać Kris Jenner!

Rozważa też współpracę ze Scooterem Braunem.

Jak dobrze wiecie, Sel zrezygnowała z dalszej współpracy ze swoimi rodzicami. Potrzebuje teraz nowego menedżera, który zajmie się jej karierą. Redakcji "Hollywood Life" udało się zdobyć informację o tym, czyją kandydaturę bierze pod uwagę!

Pierwszą osobą, o której pomyślała Selena , jest... Kris Jenner , czyli matka Kim Kardashian . Młoda gwiazdka jest podobno zachwycona tym, jak przyszłej żonie Kanyego Westa udało się wybić w świecie show-biznesu. Czy jednak fani wokalistki chcieliby, aby panna Gomez przestała się skupiać na muzyce, a zajęła skandalami i robieniem sobie zdjęć z telefonu?

Kim Kardashian, Kris Jenner.Kim Kardashian, Kris Jenner. East News East News

Kolejnym poważnym kandydatem do współpracy jest według Seleny menedżer jej chłopaka, Scooter Braun. Sel uważa, że doskonale poprowadził karierę Justina Biebera i chciałaby odnieść podobny sukces.

The Hollywood Reporter, listopad 2013

Niezależnie od tego, jaką ostatecznie podejmie decyzję, będzie musiała się liczyć z jednym problemem - zarówno Kris, jak i Scooter, mają już swoich wielkich gwiazdorów. Jenner jest w tej chwili bardzo skupiona na promowaniu córki, a Braun nie zostawi przecież Biebsa samego sobie. Być może warto by było się zastanowić nad kimś innym?

Co sądzicie o jej pomysłach?

xiu

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.