Piróg ostro o Edycie Pazurze: Dzięki Panie, że dałeś jej emeryta, bo umysł nie doprowadziłby jej daleko

Nie przebierał w słowach.

Edyta Pazura skrytykowała pomoc Polski dla Ukrainy. Jej wypowiedź z kolei skomentował Michał Piróg. Nie przebierał w słowach!

Wszystko zaczęło się od tego, że Edyta Pazura w dość ostrych słowach skrytykowała na Facebooku popieranie Ukrainy i pomysł sankcjonowania Rosji przez NATO i Unię Europejską (Edyta Pazura o sytuacji na Ukrainie: Sankcje na Rosję? Dobry żart. Nie pamiętam, żeby w historii Ukraina pomogła Polakom).

Jej wypowiedź oraz stan umysłu z kolei w ostrych słowach skomentował na Facebooku Michał Piróg. Jej męża, Cezarego Pazurę , nazwał zaś emerytem.

Przepraszam mam małe opóźnienia co do sytuacji stanu umysłu polskich sprzedawczyń glutenu i słabej kawy. Trzeba powiedzieć jedno dzięki Panie ,że byłeś łaskaw i dałeś jej emeryta żeby zapewnił jej przyszłość godną bo umysł nie doprowadziłby jej daleko - napisał na Facebooku.

Edyta Pazura, Cezary PazuraEdyta Pazura, Cezary Pazura Kapif Kapif

Michał PirógMichał Piróg Facebook.com/Michal Pirog Facebook.com/Michal Pirog

Pod komentarzem Piróga na nowo rozgorzała dyskusja. Wiele osób popierało Pazurę i broniło jej twierdząc że wyraziła opinię wielu ludzi.

Komentarze pod wpisem Michała PirógaKomentarze pod wpisem Michała Piróga Facebook.com/Michal Pirog Facebook.com/Michal Pirog

A wy jak myślicie? Piróg przesadził?

Michał PirógMichał Piróg Kapif Kapif

Vic

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.