"Władczynie Męskich Umysłów" wybrane! W zeszłym roku na podium stanęła Grycanka, teraz pierwsze miejsce zajęła...

Zobacz, która z pań zwyciężyła w plebiscycie magazynu CKM.

Miesięcznik CKM po raz drugi zorganizował wybory "Władczyni Męskich Umysłów". Konkurencja była naprawdę silna. Która z pań zwyciężyła?

W 2013 roku męskimi umysłami według czytelników CKM władała Natalia Siwiec. Wtedy to fotomodelka stanęła na podium z Mariną i... Weroniką Grycan, która pokonała m.in. Dodę. W tym roku konkurencja była silna: Monika Pietrasińska, Agnieszka Szulim, Doda, Ewa Chodakowska czy Anna Lewanowska - to niektóre z nominowanych. Jak czytamy na oficjalnej stronie magazynu kobieta, która zwyciężyła musiała być "dostatecznie piękna, inteligentna i fascynująca"...

Kto wygrał? "Władczynią Męskich Umysłów" ponownie została Natalia Siwiec, zdobywając 17% głosów. Celebrytka od razu pochwaliła się wygrana na Facebooku.

My nie dziwimy się, że właśnie ona wygrała, a Wy? (Zobacz: Natalia Siwiec wie, jak przyciągnąć publikę. Pokazała nagi BIUST w swoim show ).

Magazyn CMKMagazyn CMK Screen z Facebook.com/pages/NATALIA-SIWIECNATALIYAH Screen z Facebook.com/pages/NATALIA-SIWIECNATALIYAH

REPORTER/Iwanczuk/REPORTER

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.