Zobacz, jak wyglądał Jarek Kuźniar kiedy pracował w Telewizji Sudeckiej. Początki zawsze są trudne?

Jarosław Kuźniar pracuje w zawodzie ponad 20 lat.

Jarosław Kuźniar pochwalił się zdjęciem z czasów, kiedy prowadził program w Telewizji Studeckiej.

W ten WEEKEND RANO WiF z Dolnego Śląska, znaczy wracamy do początku... bądźcie z nami w sb i nd od 6 do 11. jkuźniar (tak, ten sam) - podpisał fotografię.

Jarosław KuźniarJarosław Kuźniar Screen z Facebook.com/WstajeszIWiesz Screen z Facebook.com/WstajeszIWiesz

Dziennikarz karierę zaczynał w radiu Sudety, później była Telewizja Sudecka, radiowa Trójka, Radio Zet i w końcu TVN 24, gdzie obecnie prowadzi "Wstajesz i wiesz". Początki wspomina bardzo dobrze.

Od 2006 roku i to były

Ja pracuje 20 lat. Wcześniej było tego dużo w radiu, a w telewizji od 2006 roku i to były poczatki trudne, daltego, że ja przyszedłem i potrzebowano kogoś kto dużo mówi. Ja nie wygląałem jakoś specjalnie, byłem za łysy, za chudy. To nie wyglądało dobrze.

Kiedy napisałem pierwszy tekst chciałem, żeby ktoś go wydrukował. Pojechałem z nim do Wrocławia, ale na próżno. Poddałem się i tak trafiłem do Radia Sudety -  wspominał w wywiadzie dla Tygodnika Dzierzoniowskiego. - W radiu nagrywałem swoje audycje, odsłuchiwałem i załamywałem ręce. Dykcja była do poprawki. Poszedłem do logopedy, zacząłem ćwiczyć - czytać na głos, oddychać przeponą. W Telewizji Sudeckiej wydawało mi się, że jestem piętro wyżej ale kiedy dzisiaj słucham tych pisków, jestem zażenowany. To był miły czas. Wszystko można było poprawić, nagrać jeszcze raz. Ale ja wolę wiedzieć, że już nie ma szans na żadną korektę i trzeba dać z siebie wszystko. Tamto doświadczenie nie ma jednak żadnego odzwierciedlenia w tym, co się robię teraz.

Jarosław KuźniarJarosław Kuźniar Screen z Facebook.com/WstajeszIWiesz Screen z Facebook.com/WstajeszIWiesz

Jarosław KuźniarJarosław Kuźniar Kapif Kapif

psz

Więcej o: