"Fakt": Kuba Błaszczykowski ZOSTANIE OJCEM!

Państwo Błaszczykowscy mają już 3-letnią córkę Oliwię.

Żona Kuby Błaszczykowskiego , Agata, spodziewa się dziecka. Para marzy o synu, bo ma już córkę, 3-letnią Oliwię. Piłkarz nie ukrywa, jak ważną rolę w jego życiu pełni rodzina i jak bardzo zmienił się, gdy po raz pierwszy został ojcem.

Dojrzałem. Wcześniej nie zawsze słuchałem starszych, kogoś, kto więcej przeżył i więcej widział. Byłem przekonany o własnej, świętej racji. Dziś wiem, że doświadczenie, które oni starali się przekazać, a które może mnie denerwowało, było czymś wartościowym. Kiedy widzę Oliwię, która bez mojej opieki może zrobić sobie krzywdę, zaczynam rozumieć, dlaczego tak robili. Nie zabraniali czegoś na zasadzie "nie, bo nie", ale stała za tym troska o mnie. To oczywiście inna płaszczyzna niż zabranie dziecku zabawki, która nie jest jeszcze dla niego odpowiednia, ale sens jest taki sam - mówił Błaszczykowski w rozmowie z Przegladsportowy.pl.

Facebook.com

To świetna informacja, ponieważ ostatnie dni były dla Błaszczykowskiego wyjątkowo ciężkie. W sobotę, w trakcie meczu z Augsburgiem, piłkarz zerwał więzadła krzyżowe. Oznacza to dla niego półroczną przerwę w karierze.

Plotek.pl serdecznie gratuluje!

aga

Więcej o: