Chłopiec to wykapany tata, a dziewczynka podobna do mamy. Natalia Kukulska bawi się z dziećmi w Pałacu Prezydenckim

Janek ma już 13 lat, a jego siostra Ania - 8 lat.

Natalia Kukulska wraz z mężem Michałem Dąbrówką i dziećmi bawiła się na przyjęciu "Gwiazdka w Pałacu". Pamiątkowym zdjęciem artystka podzieliła się z fanami na Facebooku.

Pozdrawiamy rodzinnie z Pałacu Prezydenckiego! Prace cukiernicze w toku - napisała Kukulska pod zdjęciem.

Natalia Kukulska z dziećmiNatalia Kukulska z dziećmi Screen z Facebook.com/NataliaKukulska Screen z Facebook.com/NataliaKukulska

13-letni Janek i 8-letnia Ania doskonale bawili się podczas dekorowania pierników, świątecznych ozdób i choinki. Nietrudno nie zauważyć ogromnego podobieństwa chłopca do taty, a dziewczynki - do mamy. We czwórkę tworzą fantastyczną rodzinę, jednak nie można wykluczyć, że ich klan się powiększy.

Ostatnio dużo rozmawiają o kolejnym dziecku. Natalia i Michał chcieliby mieć trójkę pociech. Są w tym bardzo zgodni - mówił w marcu znajomy Natalii dla portalu "Fakt.pl".

Natalia Kukulska i Michał DąbrówkaNatalia Kukulska i Michał Dąbrówka Facebook.com Facebook.com

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka Screen z Facebook.com/NataliaKukulska

W przyjęciu wzięli też udział Michał Żebrowski z żoną Aleksandrą, Sylwia Gruchała, Monika Pyrek-Rokita, Magdalena Steczkowska, Marta Kuligowska i Karol Okrasa.

Michał Żebrowski, Natalia Kukulska, Wojciech Malajkat, Sylwia Gruchała, Monika Pyrek-Rokita, Magdalena Steczkowska, Marta Kuligowska i Karol Okrasa, a także minister w kancelarii prezydenta Irena Wóycicka.Michał Żebrowski, Natalia Kukulska, Wojciech Malajkat, Sylwia Gruchała, Monika Pyrek-Rokita, Magdalena Steczkowska, Marta Kuligowska i Karol Okrasa, a także minister w kancelarii prezydenta Irena Wóycicka.

Zobacz wideo
Zobacz wideo
Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Agora SA