Agent Tomek zawieszony w PiS-ie. Za to nagranie: Za trzy sekundy wstanę i cię naje**ę

Tomasz Kaczmarek został zawieszony w prawach członka PiS.

Słynny agent Tomek , czyli Tomasz Kaczmarek , został zawieszony w prawach członka PiS po publikacji artykułu we "Wproście".

Szef klubu parlamentarnego Mariusz Błaszczak podjął decyzję o zawieszeniu pana posła Tomasz Kaczmarka w prawach członka klubu i skierowaniu jego sprawy do rzecznika dyscyplinarnego klubu, z tego względu, że nie wiemy, czy to, co podał tygodnik jest prawdziwe, czy nie - mówił Andrzej Duda, rzecznik PiS, w rozmowie z Wiadomosci.gazeta.pl .

Tomek Kaczmarek, Tomasz Kaczmarek, agent Tomek.Tomek Kaczmarek, Tomasz Kaczmarek, agent Tomek. AG AG

Wszystko zaczęło się od tekstu we "Wproście". Czasopismo opublikowało nagranie Kaczmarka, na którym na imieninach koleżanki z partii groził mężowi swojej obecnej narzeczonej:

Za trzy sekundy wstanę i cię naje**ę. Jedź do domu, bo ja się napier*****em i mówię ci to szczerze: za trzy sekundy wstanę i cię naje**ę. Spier***aj - miał do niego mówić, czytamy na Wiadomosci.gazeta.pl .

Katarzyna Sztylc, agent Tomek, Tomasz Kaczmarek, Tomek Kaczmarek.Katarzyna Sztylc, agent Tomek, Tomasz Kaczmarek, Tomek Kaczmarek. East News East News

Agent Tomek tłumaczył się potem we "Wproście", że jego słowa "nie miały charakteru realnej groźby". Sprawa trafiła do Sądu Okręgowego w Olsztynie .

Posłuchajcie całego nagrania, które opublikował "Wprost".

Zobacz wideo

Vic

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.