Rodzina Andrzeja Turskiego i TVP apelują: Potrzebna jest krew A Rh minus

Prezenter 5 grudnia miał zawał serca. Od tamtego czasu cały czas leży w szpitalu.

Andrzej Turski 5 grudnia miał zawał i został przewieziony do jednego z warszawskich szpitali. W placówce był reanimowany trzy razy, a od tamtego momentu oddychał przy pomocy respiratora. Rodzina nie udzielała informacji o stanie zdrowia prezentera, jednak teraz, kiedy potrzebna jest krew, zdecydowała się publicznie prosić o pomoc.

Prośba o krew dla Andrzeja TurskiegoProśba o krew dla Andrzeja Turskiego Screen z Facebook.com/TVPInfo Screen z Facebook.com/TVPInfo

Jako pierwszy o akcji szukania dawców krwi dla Andrzeja Turskiego poinformował Tomasz Kammel , który jest bliskim znajomym i współpracownikiem córki dziennikarza, Urszuli Chincz.

Apel o pomoc Tomasza KammelaApel o pomoc Tomasza Kammela Screen z Facebook.com/TomaszKammel Screen z Facebook.com/TomaszKammel

Andrzej Turski po raz kolejny w swoim życiu boryka się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Przez wiele lat walczył z nowotworem układu chłonnego. W 2008 roku, udzielając wywiadu dla Se.pl, był przekonany, że najgorsze chwile są za nim. Niestety, w ostatnim czasie zaczął się znowu czuć na tyle źle, że dla Press.pl powiedział , że planuje zrezygnować z większości wykonywanych obowiązków.

psz

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.