Edyta Górniak urażona krytyką? "Temat możemy zamknąć". Odgryzła się też Korwin Piotrowskiej

Edyta Górniak skomentowała swój wpis.

Edyta Górniak skomentowała tragiczny wypadek Paula Walkera na swoim Facebooku. Gwiazda wątpiła w to, że mógł to być przypadek, a swoją teorię podparła poważnie brzmiącymi uzasadnieniami. Edyta Górniak wysnuwa teorie spiskowe: Informacje o powodzie śmierci Walkera nie są prawdziwymi. Efekt był jednak odwrotny od zamierzonego: wiele osób zaczęło drwić z zamiłowanie piosenkarki do teorii spiskowych, pojawiły się nawet sugestie, że Górniak powinno dołączyć do komisji Macierewicza. Wokalistka skomentowała doniesienia fanów i podziękowała za merytoryczne uwagi.

DZIĘKUJĘ ZA KILKA CIEKAWYCH I INTELIGENTNYCH KOMENTARZY. CIESZĘ SIĘ, ŻE SĄ WŚRÓD WAS OSOBY, KTÓRE NIE BOJĄ SIĘ PATRZEĆ SZEROKO - napisała na Faceebooku.

Górniak złagodniała w swojej opinii.

BYĆ MOŻE BYŁ TO FATALNY ZBIEG OKOLICZNOŚCI. BYĆ MOŻE TEŻ INFORMACJE, KTÓRE MEDIA NAM PRZEKAZUJĄ NIE SĄ KOMPLETNE BO I SAMI TAKICH NIE POSIADAJĄ. FILM JEDNEGO ZE ŚWIADKÓW, KTÓRY WIDNIEJE NA KANALE YT POKAZUJE, ŻE NAJPIERW NASTĄPIŁ WYBUCH, POTEM SAMOCHÓD ZJECHAŁ NA POBOCZE. DLATEGO PONOĆ NIE MA ŚLADOW HAMOWANIA. TU, JAK I W WIELU WYPADKACH NIE DOWIEMY SIĘ PRAWDY WIĘC TEMAT MOŻEMY NATURALNIE ZAMKNĄĆ.

Wpis zakończyła jednak filozoficznie.

BYĆ MOŻE LEPIEJ JEST BYĆ NIEŚWIADOMYM ZJAWISK I ZALEŻNOŚCI, NA KTÓRE NIE MAMY WPŁYWU. NIE ZMIENI TO JEDNAK FAKTU, ŻE TAKIE ISTNIEJĄ.

Edyta Górniak.Edyta Górniak. Screen z Facebook.com Screen z Facebook.com

Edyta GórniakEdyta Górniak Kapif Kapif

Teorie spiskowe Górniak skomentowała także Karolina Korwin Piotrowska.

Jestem za tym, aby powołać specjalną komisję śledczą. Tam tez mogła rosnąć brzoza ewentualnie świąteczna choinka. Ewentualnie napatoczył się jakiś złośliwy mur. Pewnie był z gender. na pewno gej.Jestem za tym, aby powołać specjalną komisję śledczą. Tam tez mogła rosnąć brzoza ewentualnie świąteczna choinka. Ewentualnie napatoczył się jakiś złośliwy mur. Pewnie był z gender. na pewno gej.

Edyta Górniak.Edyta Górniak. Screen z Facebook.com Screen z Facebook.com

Karolina Korwin-PiotrowskaKarolina Korwin-Piotrowska Kapif Kapif

Komentarz ten zdecydowanie nie przypadł do gustu Górniak.

DZIĘKUJĘ TYM, KTÓRZY WŁĄCZYLI SIĘ W TĘ DYSKUSJĘ MERYTORYCZNIE. SZCZEGÓLNIE DZIĘKUJĘ PASJONATOM MOTORYZACJI, KTÓRZY W SPOSÓB INTELIGENTNY I OBRAZOWY WYJAŚNIAJĄ KWESTIE WĄTPLIWE. O TAKIE WYJAŚNIENIA WŁAŚNIE MI CHODZIŁO. BEZ WŁĄCZANIA W TEN TEMAT ABSTRAKCJI I POLITYKI. - DLA MNIEJ INTELIGENTNYCH HATERÓW NASTĘPNYM RAZEM WYMYŚLĘ TEMAT PROSTSZY. MIŁEGO DNIA WSZYSTKIM.

Przy okazji "skomplementowała" wygląd dziennikarki. Czyżby zabrakło jej innych argumentów niż odwoływanie się do urody?

PS. PRZEKAŻCIE PROSZĘ KAROLINIE Z PIOTRKOWA, ŻE ŁADNIE OSTATNIO WYGLĄDA

Edyta Górniak.Edyta Górniak. Screen z Facebook.com Screen z Facebook.com

Górniak już wcześniej komentowała wygląd Korwin Piotrowskiej. Swego czasu twierdziła, że dziennikarka "ma syndrom tzw. - najbrzydszej dziewczyny w klasie" ( Edyta Górniak OSTRO o Korwin Piotrowskiej: Ma syndrom tzw. najbrzydszej dziewczyny w klasie, nieurodziwa, bez partnera życiowego i dziecka ).

Vic

Więcej o: