Program Tomasza Jacykowa zdjęty z anteny. "Nie wiadomo, czy będzie kontynuowany w przyszłym roku"

Stylista uważa, że zaszkodziły mu ostatnie publikacje w prasie.

Program Tomasza Jacykowa, "Moda polska" został zdjęty z anteny TVN.

Cykl jest na razie zawieszony. Nie wiadomo, czy będzie kontynuowany w przyszłym roku -  powiedziała dla Press.pl Joanna Górska, szefowa działu PR stacji TVN.

Stylista wierzy, że mimo wszystko uda mu się porozumieć z producentami programu. Uważa, że znalazł się w trudnej sytuacji przez ostatnie publikacje w prasie na jego temat, między innymi cytowanie jego wypowiedzi o tym, że sypiał z dyrygentem-pedofilem Wojciechem Kroloppem oraz, że był alfonsem w znanym hotelu.

Nie zostałem zwolniony, mój program został zawieszony. Mam nadzieję, że tylko do momentu wyjaśnienia sprawy - oświadczył Se.pl i dodał, że zamierza wytoczyć proces jednej z gazet. - Mój program został zawieszony przez te bzdury. Sprawa jest już u adwokatów.

Sprawę skomentowała Karolina Korwin Piotrowska na swoim Facebooku.

Komentarz Karoliny Krowin-PiotrowskiejKomentarz Karoliny Krowin-Piotrowskiej Screen z Facebooka Screen z Facebooka

Cała afera zaczęła się od wyznania stylisty, że sypiał ze skazanym za wykorzystywanie seksualne nieletnich, dyrygentem "Polskich Słowików", Wojciechem Kroloppem. Krollopp był chory na AIDS, zmarł w październiku tego roku. Tomasz Jacyków w książce Marcina Kąckiego "Maestro. Historia milczenia" opowiedział szczegółowo, jak wyglądała ich relacja.

W hotelu Solnym zobaczyłem faceta w holu. Podszedł do mnie, powiedział że obserwuje mnie od kilku dni, więc mówię "No to masz mnie". Poszliśmy do jego pokoju numer 313. Daję mu telefon do Warszawy. Nie zakochałem się. Po jakimś czasie Wojtek dzwoni, że jest w Warszawie, w hotelu Victoria. Jadę tam, kochamy się. Mówi, że jedzie z chórem do Azji, pyta się, co chcę w prezencie, a ja - że misia. Przywozi mi pluszaka, wielką brązową pandę. Myślę, że dobrze, że byli tacy amatorzy 15-nastolatków, bo zabrandzlowałbym się na śmierć.

W tej samej książce można przeczytać też jego wspomnienia z czasów, kiedy był... alfonsem.

Podnajmuję piwnicę Celinie, który nie miał gdzie mieszkać. Był prostytutką, miał 18 lat. Celina mówił, że po dworcu chodzą gigantki, mówił, że to takie co na dworcu robią loda za bułkę, więc przyprowadza te gigantki. Miotły takie, po 20 lat. Wtedy w jego głowie pojawił się pomysł, że na tych młodych prostytuujących się dziewczynach może zarabiać. - Zostałem alfonsem w hotelu Forum. Dziewczyny były śniadaniówkami, które pracują do lunchu, uważam, że ludziom chce się pie... przez cały dzień, a stare k... przychodzą dopiero po południu. Klientela to głównie Arabowie, ale nie czuję że popełniam przestępstwo, świetnie się bawię.

Myślicie, że styliście uda się wrócić na ekrany?

psz

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.