MTV EMA 2013 - kto pojawi się na czerwonym dywanie?

RJ Mitte z "Breaking Bad" wręczy nagrodę podczas gali, Laura Whitmore i Louise Roe z MTV będą zdawać relację z czerwonego dywanu. Relacja na żywo z gali MTV EMA 2013 w MTV Polska o 21:00.

MTV ogłosiło, że dwie pierwsze nagrody MTV EMA 2013 zostaną wręczone już na czerwonym dywanie. Nagrodę dla Artysty z Największą Liczbą Fanów wręczy raper i producent Dizzeee Rascal, który niedawno odwiedził Polskę i wystąpił na MTV EMA Pre-Party. Tegoroczny zwycięzca w kategorii Najlepszy Image także zostanie uhonorowany na czerwonym dywanie. Nominowanymi do tej statuetki są Harry Styles, Justin Timberlake, Lady Gaga, Rihanna oraz Rita Ora.

SCOTT GRIES/PICTUREGROUP/Scott Gries/mat.prasowe

Relację z MTV EMA 2013 Red Carpet Show będą zdawać od godz. 20:00 znana stylistka i prowadząca program "Brzydkie kaczątka" w MTV Louise Roe i prezenterka MTV w Irlandii Laura Whitmore. W 60-minutowym MTV EMA 2013 Red Carpet Show widzowie będą mogli zobaczyć wywiady z największymi gwiazdami, w tym artystami występującymi tego wieczoru i wręczającymi nagrody.

Podczas gali statuetki wręczać będą m. in.: RJ Mitte, znany szerzej jako Walt Jr. z obsypanego nagrodami "Breaking Bad", Jared Leto z 30 Seconds to Mars oraz Bridgit Mendler.

mat.prasowe

W wyścigu o statuetki MTV EMA 2013 prowadzą Justin Timberlake i Macklemore & Ryan Lewis z pięcioma nominacjami każdy. Lady Gaga, Justin Bieber, Miley Cyrus i Robin Thicke są tuż za nimi, z czterema szansami na nagrodę. Taylor Swift, Bruno Mars, Green Day, Daft Punk, Rudimental, Icona Pop i One Direction walczą o trzy. Artyści z dwiema nominacjami w różnych kategoriach to: Rihanna, Katy Perry, Eminem, Jay Z, Bastille, Imagine Dragons, The Killers, Paramore, Drake, Afrojack, Avicii, Calvin Harris i Iggy Azalea.

mat.prasowe

MTV EMA jest świętem muzyki, gdzie nagradzani są najgorętsi wykonawcy rozmaitych gatunków muzyki z całego świata. Fani mają niepowtarzalną okazję głosowania w różnych kategoriach MTV EMA na stronie www.mtvema.com lub na http://m.mtvema.com, m.in. w kategoriach Najlepszy Wokalista, Najlepszy Występ na Żywo i innych. Głosowanie trwa do 8 listopada, do godz. 11:59.

Natalia

Więcej o: