Bruno Mars wystąpi na gali MTV EMA 2013

Bruno Mars ostatnio zawojował największe listy przebojów, a teraz wystąpi na scenie MTV w Amsterdamie! Muzyk ma w tym roku szansę aż na trzy statuetki MTV EMA. Galę będzie można obejrzeć na żywo na kanale MTV już 10 listopada o godzinie 21:00.

Bruno Mars pojawi się na scenie MTV EMA po raz drugi w karierze. W 2011 roku zdobył statuetki za Najlepszy Debiut oraz Najlepszy Występ w serii PUSH. Tym razem Mars wpadnie do Amsterdamu w przerwie pomiędzy kolejnymi koncertami w ramach trasy "Moonshine Jungle Tour". Podczas imprezy zaprezentuje największe hity z ostatniego albumu "Unorthodox Jukebox", który pokrył się wielokrotną platyną. W tym roku muzyk będzie walczył o trzy nagrody MTV. W jego ręce może powędrować statuetka dla Najlepszego Wykonawcy, dla Najlepszego Wykonawcy Amerykańskiego i za Najlepszą Piosenkę ("Locked Out of Heaven").

Ostatnim razem świetnie się bawiliśmy na gali MTV i nie możemy się już doczekać powtórki 10 listopada! - powiedział Bruno Mars.

mat.prasowe

Bruno Mars dołączył do gwiazdorskiego grona muzyków, którzy wystąpią podczas MTV EMA 2013. Oprócz niego fani będą mogli usłyszeć na żywo Miley Cyrus, Robina Thicke'a, formacje Kings of Leon i Icona Pop, Snoop Liona, Afrojacka, Imagine Dragons, The Killers oraz Katy Perry. Na scenie pojawią się też Jared Leto, Rita Ora, Bridgit Mendler, Iggy Azalea, Ellie Goulding, Carice van Houten i Colton Haynes, którzy wręczą statuetki zwycięzcom. Nad oprawą muzyczną będzie czuwał Redfoo z LFMAO, a Ariana Grande podejrzy gwiazdy za kulisami. Z kolei największa legenda amerykańskiej telewizji - Ron Burgundy wystąpi jako korespondent, nadający z różnych ciekawych miejsc w Amsterdamie.

Fot. Forum

W wyścigu o nagrody MTV EMA 2013 prowadzą Justin Timberlake i Macklemore & Ryan Lewis z pięcioma nominacjami każdy. Lady Gaga, Justin Bieber, Miley Cyrus i Robin Thicke są tuż za nimi, z czterema szansami na statuetkę. Taylor Swift, Bruno Mars, Green Day, Daft Punk, Rudimental, Icona Pop i One Direction walczą o trzy nagrody. Artyści z dwiema nominacjami w różnych kategoriach to: Rihanna, Katy Perry, Eminem, Jay Z, Bastille, Imagine Dragons, The Killers, Paramore, Drake, Afrojack, Avicii, Calvin Harris i Iggy Azalea.

mat.prasowe

MTV EMA jest świętem muzyki, gdzie nagradzani są najgorętsi wykonawcy rozmaitych gatunków muzyki z całego świata. Fani mają niepowtarzalną okazję głosowania w różnych kategoriach MTV EMA na stronie www.mtvema.com lub na http://m.mtvema.com , m.in. w kategoriach Najlepszy Wokalista, Najlepszy Występ na Żywo i innych. Głosowanie trwa do 8 listopada, do godz. 11:59.

Natalia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.