Blogerzy i Youtuberzy mszczą się na Filipie Chajzerze! Zobaczcie, jak go urządzili

Blogerzy nieźle go urządzili.

Jeśli myśleliście, że słynny reportaż Filipa Chajzera w "Dzień dobry TVN", w którym żartuje sobie z blogerów modowych, uszedł mu na sucho, byliście w błędzie. Blogerzy i Youtuberzy srogo się na nim zemścili i nieźle go urządzili. W dodatku Chajzer dobrowolnie oddał się w ich szpony. Dziennikarz pojechał na Fashion Week w Łodzi i pozwolił, by fascynaci mody sami go ubrali według własnego gustu. Na początku przywdział spodnie z kieszonką w strategicznym miejscu, które, jak sam stwierdził, są "krzyżówką Oliviera Janiaka z kangurem". Dziennikarz nie dowierzał, że ich krój jest tak praktyczny:

I tak sobie chodzę po ulicach? Super, a jak mi coś staje, znaczy, jak mam coś ochotę sobie włożyć, to sobie od razu pogmerać mogę - zachwycał się.

Potem zafascynowała go czarna czapka z ogromnym białym napisem "Whatever".

Jak ją zakładam, nagle kim się staję? - dopytywał.
Dobrym człowiekiem - odpowiedziała z poważną miną znawczyni mody.

Chajzer uciął sobie też pogawędkę z fascynatem mody.

Skąd inspiracja?
Z zewnątrz mnie, z wewnątrz mnie, przepraszam. Nie inspirowałem się żadnym pokazem, nie inspirowałem się żadnom gazetom - powiedział.
Żadnom gazetom? - nie dowierzał Chajzer.

Filip Chajzer.Filip Chajzer. KAPiF KAPiF

Zbytnia ciekawość nie mogła ujść Filipowi Chajzerowi na sucho. Całość jego "modnego" stroju uzupełniła wielka białą futrzana kurtka, a ostatecznego sznytu nadały obcisłe leginsy z printem w arbuzy. Efekt był porażający. Zresztą sami zobaczcie na stronie "Dzień dobry TVN". A wszystko zaczęło się od reportażu Chajzera, w którym wkręcił blogerów modowych i pytał ich opinię o kolekcji takich projektantów jak duet Schleswig i Holstein czy Johannes Gutenberg ( Filip Chajzer nabiera modowych blogerów: Nowa kolekcja Helmuta Kohla? A duet Schleswig i Holstein? ). Wideo możecie zobaczyć na stronie "Dzień dobry TVN".

Vic

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.