"Fakt": Kuba Wojewódzki ma poparzoną część twarzy i szyję

Tabloid informuje, że prezenter ma poparzoną twarz i szyję i nie stawił się dzisiaj do pracy.

Jak informuje Fakt.pl, Kuba Wojewódzki ma poparzoną szyję i część twarzy po poniedziałkowym ataku zamaskowanego mężczyzny. Na szczęście jego zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Po wypadku Wojewódzki trafił do szpitala, jednak wypisał się na własne żądanie. Rzecznika Radia Eska Rock przekonywała, że dziennikarz stawi się na drugi dzień do pracy, jednak Wojewódzki nie pojawił się we wtorek studiu.

Program "Zwolnienie z WF-u" będzie we wtorek nadawany na antenie Eski ROCK o normalnej porze, czyli od 8:00 i poprowadzi go Kuba Wojewódzki - mówiła jeszcze wczoraj Agnieszka Korotyńska, odpowiedzialna za kontakty z mediami w radiu Eska Rock portalowi Fakt.pl.

Zamiast "Zwolnienia z WF-u" usłyszeliśmy jednak "Poranną rozgrzewkę".

Zobacz wideo

Kuba Wojewódzki.Kuba Wojewódzki. Kapif Kapif

Kuba Wojewódzki został wczoraj zaatakowany przed siedzibą radia Eska Rock. Zamaskowany mężczyzna oblał dziennikarza żrącą substancją (zobacz: Kuba Wojewódzki zaatakowany pod radiem Eska! "Oblano mnie płynem żrącym" ). Wojewódzki zgłosił już sprawę policji (zobacz: Wojewódzki zaatakowany. "Zamaskowany mężczyzna ochlapał go nieznaną substancją" i liczy na to, że znajdzie mężczyznę, który go zaatakował (zobacz: Kuba Wojewódzki komentuje atak: Ja cię KU*WA znajdę, wtedy zobaczymy ).

Kuba Wojewódzki na ASPKuba Wojewódzki na ASP Fot. Przemysław Jendroska / Agencja Wyborcza.pl Fot. Przemysław Jendroska / Agencja Gazeta

Znani przyjaciele Wojewódzkiego wspierają dziennikarza i potępiają atak (zobacz: Znani wspierają Kubę Wojewódzkiego. "Macie prawo nienawidzić, ale nie wolno wam go dotknąć" ).

majk

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.