Co może oznaczać biały język Miley Cyrus? "To może być przez alkohol, narkotyki czy bulimię"

Język Miley Cyrus może ujawniać więcej niż by chciała.

Miley Cyrus ostatnio ciągle wystawia swój język do zdjęć. Dlaczego to robi? Jak wyznała, po prostu nie lubi się uśmiechać (zobacz: Miley Cyrus w "Rolling Stone" o gali MTV VMA: Nie próbowałam być seksowna ). Ale język wokalistki może "powiedzieć" o niej więcej niż by chciała. Jak twierdzą specjaliści biały nalot na języku Cyrus może być odzwierciedleniem jej kiepskiego stanu zdrowia i niedbania o jamę ustną.

Na wielu zdjęciach jej język wygląda normalnie - jest różowy i wygląda na zdrowy. Jednak na niektórych język Cyrus nie wygląda dobrze. Patrząc na ten biały nalot i biorąc pod uwagę jej zwariowany tryb życia, myślę, że może on być spowodowany alkoholem, narkotykami czy nawet bulimią - powiedział dentysta gwiazd Robert Mantoni, portalowi  Slate.com. - Na szczęście może ona to wyleczyć w bardzo prosty sposób, często po prostu płucząc częściej jamę ustną czy zmieniając pastę do zębów. Powinna też wyeliminować wszystko co mogło doprowadzić do nalotu.

Eksperci z Mayo Clinic również wyliczają powody nalotu.

Biały nalot to zazwyczaj wynik zapalenia spowodowanego nie dostateczną higieną jamy ustnej. Przyczyny to nalotu to pice nie dostatecznej ilości wody, nadużywanie alkoholu czy palenie papierosów.

REUTERS/LUCAS JACKSON

Miley CyrusMiley Cyrus East News REUTERS/LUCAS JACKSON

Miley CyrusMiley Cyrus REUTERS/LUCAS JACKSON REUTERS/LUCAS JACKSON

majk

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.