Tak Maja Sablewska i Wojciech Mazolewski świętują swoją 2. rocznicę

W życiu Mai wiele zmian, ale pewne rzeczy są stałe - uczucia.

Maja Sablewska i jej partner, Wojciech Mazolewski świętują swoją drugą rocznicę! Gwiazda pochwaliła się tym na Facebooku.

Maja Sablewska i jej partner, Wojciech Mazolewski.Maja Sablewska i jej partner, Wojciech Mazolewski. Screen Facebook.com Screen Facebook.com

W życiu Mai zaszło ostatnimi czasy bardzo wiele zmian. Wszystkie jednak są pozytywne. Gwiazda odeszła z jury programu "X Factor", napisała dwie książki, dostała swój własny program w TVN Style - "Sablewskiej sposób na modę".

Wiecie co? Hmm Pozwolę sobie na odrobinę szczerości Nigdy nie czułam się tak dobrze jak teraz. Nigdy nie czułam tego co robię teraz, tak mocno i nigdy nie mogłam tak autentycznie jak teraz podziękować Wam za wsparcie, wytrwałość i wiarę - napisała na swoim Facebooku. - Wiem, że dla niektórych z Was jestem silną babką, ale czasem jestem taka sama jak Wy, po prostu. Mam lepsze i gorsze dni. Jednak zawsze wiedziałam, że tylko kiedy robię coś dla innych - robię coś dla siebie. I wtedy kiedy byłam managerem muzycznym i teraz kiedy jestem doradcą wizerunkowym i zajmuje się zwykłymi, pięknymi Polkami. Zmienię podejście Polski do mody, taki mam cel! Droga daleka, ale nie poddam się.

Maja Sablewska, Wojciech MazolewskiMaja Sablewska, Wojciech Mazolewski mat. prasowe mat. prasoweWygląda więc na to, że Maja jest naprawdę szczęśliwa. Oby tak dalej!

Sablewska i Mazolewski są na razie w nieformalnym związku i choć gwiazda nie wspominała do tej pory o chęci sformalizowania go, być może w końcu doczekamy się, z pewnością bardzo stylowego, wesela. Ciekawe, na jaką suknię ślubną zdecydowałaby się Maja?

Maja Sablewska i Wojciech MazolewskiMaja Sablewska i Wojciech Mazolewski Fot: Kapif Fot: Kapif

Maja Sablewska i Wojtek MazolewskiMaja Sablewska i Wojtek Mazolewski Kapif Kapif

aga

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.