Dżoana Krupa baraszkuje z mężem w swoim programie! Wypina się w bieliźnie i peruce...

Joanna Krupa, która nagości się nie boi, baraszkowała ze swoim mężem Romainem Zago w reality show "The Real Housewives". Czy tym razem posunęli się za daleko ze swoimi igraszkami w telewizji?

Joanna Krupa i Romain Zago to para, która nie wstydzi się okazywać uczuć, nawet kiedy w pobliżu są paparazzi czy kamera telewizyjna (zobacz: Joanna Krupa znów świeci nagim biustem! I figluje z narzeczonym. Przypadek? ). W reality show "The Real Housewives" także nie jest zbyt pruderyjne. Przykład? Romain Zago opublikował zdjęcie z programu, gdy oboje baraszkują w łóżku.

Screen Instagram

Zdjęcie opublikowane zostało najpierw na oficjalnej stronie stacji telewizyjnej z podpisem "Ostre sceny erotyczne Joanny Krupy i Romaina Zago". Później Zago, umieścił je na swoim Instagramie pisząc:

Serio... Lol. Stacja telewizyjna Bravo właśnie umieściła takie zdjęcie na ich stronie - napisał na Instagramie mąż Krupy. - No cóż, możecie polubić to zdjęcie albo nie, żaden problem, ja przynajmniej mam taki tyłeczek do klapsów - dodał.

Pod kontrowersyjnym zdjęciem pary nie obyło się bez krytycznych komentarzy, ze strony internautów.

Bez obrazy, uważam, że jesteście super, ale tym razem trochę przesadziliście.

Niektórym zdjęcie się podoba.

Kogo to obchodzi! Jesteście po ślubie i oboje jesteście nieziemsko seksowni.

Więcej zdjęć Dżoanay i Zago znajdziecie tutaj . Myślicie, że tym razem baraszkowanie przed kamerami posunęło się za daleko?

majk

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.