Ogłoszono listę najbardziej wpływowych mieszkańców Londynu. Na pierwszym miejscu...

Wyprzedził w rankingu nawet burmistrza Londynu.

Brytyjski dziennik "Evening Standard" jak co roku opublikował listę 1000 najbardziej wpływowych Londyńczyków. Znalazły się tam najważniejsze osobistości ze świata mody, polityki, kultury i finansów. W tym roku w rankingu króluje dwumiesięczny książę George .

To dość zabawne, że książę George jest na pierwszym miejscu - powiedziała Teresa Early, dyrektor artystyczny Teatru Peckham. - Myślę też, że Królowa powinna być wyżej. W zeszłym roku wykonała fantastyczną pracę.

Książę William, książę George, royal babyKsiążę William, książę George, royal baby AP/John Stillwell AP/John Stillwell

Książę William, księżna Kate, książę George.Książę William, księżna Kate, książę George. AP AP

Mały spadkobierca brytyjskiego tronu zdeklasował dotychczasowego lidera tego rankingu, burmistrza Londynu, Borisa Johnsona. Wyprzedził także swoich rodziców, jedną z najlepszych modelek świata - Carę Delevingne, a nawet królową Anglii.

Jestem zadowolona, że to książę George jest numerem jeden. To on będzie w przyszłości decydować o tym narodzie. Jestem rojalistom i cieszę się, że Królowa jest już na 16 miejscu - powiedziała Ruth Amarquaye, wolontariuszka z fundacji charytatywnej Stephena Lawrence'a.

Royal Baby, książę George, książę William, księżna KateRoyal Baby, książę George, książę William, księżna Kate AP/Alastair Grant AP/Alastair Grant

Zobacz wideo

aga

Więcej o: