Wodzianka powiększyła pośladki: Chciałam mieć pupę jak brzoskwinka. Wstrzyknęłam kwas hialuronowy w tyłek

Już ją sobie poprawiła.

Dominika Zasiewska znana jako "Wodzianka" z programu Kuby Wojewódzkiego powiększyła sobie pośladki. Zabiegowi poddała się w programie "Klinika urody". Widzowie będą mogli obejrzeć cały proces na antenie TVN Style. Podczas gdy głośno jest o tym, że Wodzianka powiększy sobie pupę na oczach milionów, okazuje się, że już to zrobiła.

Ja już poddałam się temu zabiegowi na początku lata. Będzie to emitowane po prostu później. Wiadomo, przecież że takie programy nie są na żywo - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl - Poza tym to nie była operacja, a zwykły zabieg wstrzyknięcia sobie kwasu hialuronowego w pośladki. Tak jak wstrzykuje się ten płyn w usta, tak robi się zastrzyk w tyłek. Cały zabieg trzeba powtarzać, ale nie jest tak inwazyjny jak operacja, której na razie nie chcę mieć - dodała.

Zapytaliśmy Dominikę, dlaczego w ogóle poddała się zabiegowi.

Bardzo schudłam i moja pupa nie wyglądała tak jak bym chciałam. Pragnęłam, żeby wyglądała jak brzoskwinka, dlatego lekko ją poprawiłam.

Wodzianka przyznawała się już do ingerencji w swoją urodę. Zapytaliśmy ją wiec, czy ma plany w najbliższym czasie coś jeszcze w sobie zmieniać.

W najbliższej przyszłości nie mam planów poprawiania czegokolwiek.

Teraz czeka nas tylko ocena pośladków Wodzianki i tego czy zabieg coś zmienił. Już teraz zastanawiamy się czy zdjęcie, które wstawiła pod koniec czerwca na swojego Facebooka było już po zabiegu. Jak myślicie, Wodzianka wstawiła to zdjęcie, bo chciała pochwalić się "brzoskwinką"?

Dominika Wodzianka ZasiewskaDominika Wodzianka Zasiewska Screen Facebook.com Screen Facebook.com

A tu zdjęcie z kwietnia, czyli jeszcze przed zabiegiem. Jest różnica?

WodziankaWodzianka Screen z Facebook Screen z Facebook

majk

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.