Marynarze oryginalnie pogratulowali Williamowi i Kate

Włożyli w to dużo pracy i serca.

Książę William jest kapitanem Brytyjskich Sił Zbrojnych, w tym piechoty morskiej, marynarki wojennej i sił powietrznych. Obecnie przebywa na urlopie ojcowskim. Narodziny dziecka księcia Williama i księżnej Kate bardzo ucieszyły jego kolegów z pracy. Członkowie SAR (Search and Rescue) złożyli świeżo upieczonym rodzicom gratulacje w nietypowy sposób.

Ekipa na statku ustawiła się w napis "BOY" i trzykrotnie krzyknęła " hip hip hura".

Księżna Kate, Książę WilliamKsiężna Kate, Książę William AP AP

Księżna Kate, Książę WilliamKsiężna Kate, Książę William AP AP

Dołączyli także życzenia.

Kiedy w SAR pełniliśmy zupełnie zwyczajne obowiązki, kapitan Wales i księżna Cambridge uczestniczyli w zupełnie innego rodzaju dostawie. William, przesunęliśmy kilka zmian na twój powrót. Tymczasem, w imieniu wszystkich,  chcielibyśmy pogratulować wam oboju bezpiecznego przybycia twojego syna. Absolutnie fantastyczna wiadomość! Cieszymy się razem z wami - kapitan Sara Mackmin, SAR.
Jak widzisz, wiadomość, która dotarła do stacji RAF w Valley, wprowadziła pewien zastój. Wszyscy jesteśmy zachwyceni faktem, że kapitan Wales i księżna Cambridge są teraz dumnymi rodzicami swojego nowo narodzonego syna. Życzymy im wszystkiego najlepszego od wszystkich z RAF Valley. Gratulacje - kapitan Adrian Hill, RAF.
Williamie, księżno, gratulujemy narodzin syna. Williamie, mam nadzieję, że korzystasz z urlopu ojcowskiego Do zobaczenia wkrótce na zmianie - członek zespołu ratunkowego RAF.
W imieniu ratownictwa górskiego RAF, w 70. rocznicę jego istnienia, gratulujemy kapitanowi i księżnej Cambridge narodzin syna - członek zespołu ratownictwa górskiego.

Księżna Kate, Książę WilliamKsiężna Kate, Książę William AP AP

Księżna Kate, Książę WilliamKsiężna Kate, Książę William AP AP

aga

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.