Krucjata Młodych wykluczyła Agnieszkę Radwańską z grona ambasadorów akcji "Nie wstydzę się Jezusa"

Isia poniesie konsekwencje nagiej sesji.

Krucjata Młodych, która jest organizatorem akcji medialnej "Nie wstydzę się Jezusa" wyrzuciła ze swoim szeregów Agnieszkę Radwańską . Powodem była sesja naga tenisistki dla amerykańskiego magazynu sportowego.

Krucjata Młodych odcina się od niemoralnego postępowania pani Agnieszki Radwańskiej i tym samym wyklucza ją z grona ambasadorów akcji "Nie wstydzę się Jezusa" - czytamy w oficjalnym oświadczeniu.

Organizacja, która odpowiedzialna protest przeciwko koncertowi Madonny w Polsce czy w sprawie usunięcia krzyża z Sejmu, teraz surowo ocenia nagie fotki Radwańskiej dla ESPN Magazine "The Body Issue"

Smutny jest osobisty upadek pani Radwańskiej, która przekreśliła swoim postępowaniem własne słowa - czytamy dalej.

Agnieszka RadwańskaAgnieszka Radwańska ESPN ESPN

Zaraz po publikacji pierwszego nagiego zdjęcia Radwańskiej pojawiły się liczne głosy krytyki.

Osobiście jest mi bardzo przykro, gdy ktoś deklarujący się po stronie Jezusa jednocześnie poddaje się mentalności tych, którzy traktują człowieka jak rzecz do oglądania, a nie osobę, dziecko Boże zasługujące na szacunek i miłość, i postępujące w sposób właściwy swojej godności. Jeśli pani Agnieszka Radwańska spotka mężczyznę i założy szczęśliwą rodzinę, to sesję zdjęciową, na którą się zdecydowała, będzie chyba chciała ukryć przed bliskim - powiedział ksiądz Marek Dziewiecki portalowi Fronda.pl.

Internet zalała fala memów ośmieszających Radwańską oraz jej sesję.

Agnieszka Radwańska.Agnieszka Radwańska. Demotywatory.pl Demotywatory.pl

Zobacz wideo

aga

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.