18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie
dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Wojewódzki wstawił zdjęcie nagich pośladków! Do kogo należą?

Kim jest tajemnicza modelka?

Kuba Wojewódzki pokazał na Facebooku zdjęcie pośladków. Nie swoich jednak, ale modelki, którą fotografował dla Playboya. I chociaż już zniknęło z profilu "Króla TVN-u", to jednak zdjęcia raz wrzucone do internetu, pozostają w nim na zawsze.

Kuba Wojewódzki - FacebookKuba Wojewódzki - Facebook Screen z Facebook Facebook.com

Zdjęcie pokazuje kulisy profesjonalnej sesji fotograficznej. Na pierwszym planie widzimy modelkę o posągowej figurze, a dalej zaaferowanego Wojewódzkiego, usiłującego ją sfotografować telefonem komórkowym. Kim jest tajemnicza modelka?

Dominika Zosiewska, Wodzianka, Kuba WojewódzkiDominika Zosiewska, Wodzianka, Kuba Wojewódzki Facebook.com Facebook.com

Kilka dni temu dziennikarz pochwalił się , że uczestniczy w sesji zdjęciowej dla magazyny "Playboy". Wojewódzki zajął się nie byle czym, bo stanął po drugiej stronie obiektywu i bawił się w fotografa. Zadowolony napisał na Facebooku:

Byłem już redaktorem, jurorem, aktorem, doktorem... Czas zostać fotografem! Moja pierwsza sesja z....... już w czerwcowym PLAYBOYU !!! - brzmi opis zdjęcia.

Mamy pewne podejrzenia dotyczące tego, kto jest jego zgrabną modelką...

Kuba WojewódzkiKuba Wojewódzki Screen Facebook.com Screen Facebook.com

Nie chcielibyśmy nic sugerować, ale "całokształt" zdecydowanie wskazuje na to, że to może być Dominika Zasiewska czyli słynna Wodzianka. Jeżeli to faktycznie ona, to ciekawe, jak Wojewódzki sprawdził się w roli fotografa, a przede wszystkim, jak Wodzianka wypadła w obiektywie Wojewódzkiego!

Zobacz wideo

alex

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.