Patricia Kazadi odwiedziła w USA Magdalenę Mielcarz! Co robiła celebrytka tuż przed porodem?

Co robi Magda Mielcarz w USA?

Magda Mielcarz mieszka w USA już od wielu lat, gdzie wiedzie dostatnie życie u boku męża, biznesmena Adriana Ashkenazego . Wychowywanie córeczki i oczekiwanie na przyjście na świat kolejnego dziecka, nie pochłaniało jej całkowicie. Modelka znalazła też czas na zawodowe wyzwania - dowiedzieliśmy się z relacji Patricii Kazadi, która odwiedziła celebrytkę w USA tuż przed porodem. Okazuje się, że Mielcarz pracuje nad swoją płytą!

Współpracuję z bardzo, bardzo znanym guru w świecie muzycznym: Markiem Mazzettim - opowiedziała Mielarz Patricii Kazadi, która wraz z ekipą "DDTVN" odwiedziła ją w studiu masteringowym w Los Angeles.

Magdalena MielcarzMagdalena Mielcarz EAST NEWS/VIPHOTO EAST NEWS/VIPHOTO

Mielcarz przy swojej płycie współpracuje z producentem i menadżerem Markiem Mazzettim. Ten opiekował się takimi sławami jak np. Janet Jackson.

Od razu uderzyło mnie, że Magda jest bardzo utalentowana. Ma dokładną wizję samej siebie, powiedziałem jej, że jest prawdziwą artystką - opowiadał Mazzetti Kazadi.

Magda Mielcarz.Magda Mielcarz. Kapif Kapif

W legendarnym studiu masteringowym w L.A. pracowało wiele sław np. Michael Jackson, Linkin Park, Stevie Wonder czy Dr. Dre. Także i dziś Magda od czasu do czasu spotka gwiazdy światowego formatu.

Pewnego razu siedzieliśmy sobie na zewnątrz, piliśmy kawę, aż tu nagle wchodzi Pink. Tak po prostu weszła. Artyści czasem przychodzą posłuchać, jak idzie praca nad płytą. Posiedzą z godzinkę, potem wrócą - powiedziała Mielcarz w rozmowie z Kazadi.

PinkPink Agencja Gazeta Agencja Gazeta

Pierwszy klip Mielarz swoją premierę miał rok temu. Jednak nadal dla szerokiej publiki blondwłosa piękność funkcjonuje jako aktorka lub modelka. Skąd tak szerokie zainteresowania?

W Stanach jest tak, że te wszystkie aktywności się przeplatają, to są aktywności ze świata kreatywnego - opowiadała Mielcarz. - Inspiracji do swojej muzyki szukam po całym świecie. Lubię muzykę świata, etniczne szczegóły. Uwielbiam Venice, które jest według mnie esencją Kalifornii. Uwielbiam chodzić tam i słuchać młodych zespołów na deptaku, to mnie inspiruje.

Jesteśmy wielkimi fanami urody Magdaleny Mielcarz. Przy mężu po prostu promienieje i wydaje nam się jeszcze piękniejsza. Atrakcyjna para wybrała się we wtorkowy wieczór na pokaz najnowszej kolekcji Roberta Kupisza. Oboje ubrani z nonszalancką elegancją wyglądali znakomicie. Milioner Adrian Ashkenazy jest prawnikiem i biznesmenem. Para poznała się w Nowym Jorku, a na stałe mieszka w Los Angeles z 2-letnią córką Mayą. Była modelka jest obecnie współprowadzącą show TVP2 'The Voice of Poland'. Jak łączy pracę z życiem rodzinnym? Okazało się, że na czas nagrywania programu wszyscy przeprowadzili się do Polski. W wywiadzie dla 'Gali' powiedziała: 'Córka i mąż przeprowadzili się razem ze mną do Warszawy. Mąż jest trochę 'zalatany', bo krąży między Polską a Stanami, ale ogólnie fajnie to sobie wszystko zorganizowaliśmy i póki co jakoś funkcjonujemy.' Wiemy, że Ashkenazy jest lekko przerażony zamieszaniem wokół siebie i swojej żony. Mamy jednak nadzieję, że się z tym oswoi. Na wtorkowym pokazie dało się zauważyć, że czuł się już trochę swobodniej niż na ostatnim wyjściu pary - Różach Gali. Zakochani nie mogli oderwać od siebie oczu. Nie opuszczali się na krok i szeptali sobie do ucha. Aż miło popatrzeć.Jesteśmy wielkimi fanami urody Magdaleny Mielcarz. Przy mężu po prostu promienieje i wydaje nam się jeszcze piękniejsza. Atrakcyjna para wybrała się we wtorkowy wieczór na pokaz najnowszej kolekcji Roberta Kupisza. Oboje ubrani z nonszalancką elegancją wyglądali znakomicie. Milioner Adrian Ashkenazy jest prawnikiem i biznesmenem. Para poznała się w Nowym Jorku, a na stałe mieszka w Los Angeles z 2-letnią córką Mayą. Była modelka jest obecnie współprowadzącą show TVP2 'The Voice of Poland'. Jak łączy pracę z życiem rodzinnym? Okazało się, że na czas nagrywania programu wszyscy przeprowadzili się do Polski. W wywiadzie dla 'Gali' powiedziała: 'Córka i mąż przeprowadzili się razem ze mną do Warszawy. Mąż jest trochę 'zalatany', bo krąży między Polską a Stanami, ale ogólnie fajnie to sobie wszystko zorganizowaliśmy i póki co jakoś funkcjonujemy.' Wiemy, że Ashkenazy jest lekko przerażony zamieszaniem wokół siebie i swojej żony. Mamy jednak nadzieję, że się z tym oswoi. Na wtorkowym pokazie dało się zauważyć, że czuł się już trochę swobodniej niż na ostatnim wyjściu pary - Różach Gali. Zakochani nie mogli oderwać od siebie oczu. Nie opuszczali się na krok i szeptali sobie do ucha. Aż miło popatrzeć. KAPIF KAPIF

Tymczasem sama Mielcarz kompletnie zauroczyła Patricię Kazadi. Prowadząca  X-Factor była pod ogromnym wrażeniem hartu ducha swojej rozmówczyni.

Poszłyśmy razem do naszej ulubionej restauracji, ale nie miałyśmy rezerwacji, więc musiałyśmy czekać na stolik. Gdy czas oczekiwania się przedłużał, zaproponowałam, żeby pójść gdzieś indziej, w końcu długotrwałe stanie w kolejce jest wyczerpujące dla kobiety w ciąży, ale ona nalegała! Podziwiam ją. Jest niesamowita! - ekscytowała się Kazadi. - Czekała godzinę z tym brzuchem i to na stojąco! Jest naprawdę konkretną babką, a wygląda jak świtezianka! Jest przy tym otwarta i z dystansem do siebie.

Patrycja KazadiPatrycja Kazadi Kapif Kapif

Być może przebojowa Mielcarz tak zachwyciła Kazadi, bo sama jest bardzo nie śmiała. Jak bardzo prowadząca X-Factora jest wstydliwa?

Ostatnio miałam taką sytuację, że zamykał się barek w naszym X-Factorze, a ja wstydziłam się podejść po kanapkę. Poczekałam na inną panią, która podeszła. Wtedy podeszłam razem z nią - zwierzyła się Kazadi w "DDTVN"
Zobacz wideo

zuz

Więcej o: