Małgorzata Socha w Wielkanoc wybrała imię dla dziecka?

Aktorka myśli już o imieniu dla swojego potomka.

Małgorzata Socha jest obecnie w 5. miesiącu ciąży, a to odpowiedni moment, by zacząć rozmyślać o wyborze imienia dla swojego potomka. Prowadzący świąteczne wydanie "Studia weekend" usiłowali podpytać więc ją, czy już się na jakieś zdecydowała. Przy okazji chcieli pewnie wybadać, czy zna już płeć dziecka. Aktorka na razie nie wyjawiła jednak tajemnicy:

Oczywiście jakieś tam imiona się tworzą, ale zobaczymy jakie propozycje będą mieli jedni i drudzy dziadkowie - powiedziała w rozmowie ze "Studio Weekend".

Małgorzata SochaMałgorzata Socha EastNews EastNews

Gwiazda zdradziła także, jak spędzi Wielkanoc. W tym czasie aktorka jest rozchwytywana przez swoją rodzinę:

Zawsze święta wielkanocne to dla mnie Tour de Pologne, mój mąż jest z Piły, siostra z Poznania, z każdym należy spędzić te chwile i wszyscy chcą wiedzieć, co u mnie i męża słychać.

Małgorzata Socha.Małgorzata Socha. Materiały prasowe Polsat Materiały prasowe Polsat

Socha wspominała także swoje dzieciństwo. W okresie przedświątecznym rodzice wymagali od niej zrobienia naprawdę gruntownych porządków:

Moi rodzice to zodiakalne panny i przez to są strasznymi pedantami... To proszę sobie wyobrazić, jakie były święta - zawsze było pastowanie podłóg i mycie okien - wyjaśniła.

Małgorzata SochaMałgorzata Socha EastNews EastNews

Socha na początku ciąży nie chciała o niej mówić w mediach. Kiedy brzuszek stał się bardzo widoczny, z ulgą podzieliła się wreszcie szczęśliwą nowiną.

Zobacz wideo

Vic

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.