Szulim do męża Drażby: Ja jestem najbardziej arogancką prezenterką, a Ty najgorszym mężem na świecie. Cycekgate rozgrzała Facebooka

Komentarze do cycekgate.

Paulina Drażba pojawiła się na rozdaniu Telekamer 2013 w żakiecie, pod którym nie miała ani bluzki, ani biustonosza. Paparazzi zrobili jej zdjęcie, na którym było widać sutek. "Super Express" pokazał to zdjęcie i podpisał "Największy talent prezenterki", co oburzyło jej męża, Jerzego Kamińskiego. Restaurator napisał na Facebooku, że żona wcale nie ma cycków. Niestety nie wszyscy poznali, że to żart i zaczęła się afera, że jest złym mężem i obraża własną żonę. Tylko nam Kamiński udzielił komentarza do całej sytuacji, a teraz dalej żartuje i udowadnia, że jest fanem małych piersi. Na Facebooku dodał takie zdjęcie:

Jerzy KamińskiJerzy Kamiński screen z Facebook screen z Facebook

W rozmowie z Agnieszką Szulim drwi z całej sytuacji:

Jerzy KamińskiJerzy Kamiński screen z Facebook screen z Facebook

Tylko nam Jerzy Kamiński powiedział, co myśli o całej sprawie:

To, co napisałem było wyrazem oburzenia na tytuł, jaki pojawił się w "SE". Miałem na myśli, że moja żona ma setki innych talentów. Paulina była obok mnie, gdy to pisałem. Oboje mieliśmy wtedy bardzo dobrą zabawę. Od półtora roku jesteśmy nudnym, zgodnym małżeństwem, a w związku od 8 lat i codziennie śmiejemy się ze swoich przywar. Jestem ostatnią osobą, która chciałaby zaszkodzić mojej żonie. Kocham ją całą - powiedział w rozmowie z nami Jerzy Kamiński.

Paulina DrażbaPaulina Drażba 

Zobacz wideo

varg

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.