Ma duży biust i chce znaleźć bogatego męża. Nakręciła więc teledysk...

Najlepszy sposób na promocję? Zaistnieć w sieci!

Jak znaleźć bogatego męża? Nicky Tucková ma na to sposób. 11 marca ta czeska "piosenkarka" umieściła na YouTube teledysk "Rich Boy". W ciągu pięciu dni jej debiut obejrzało ponad półtora miliona widzów. Co w nim takiego niezwykłego? Klip Tuckovej to kwintesencja kiczu, braku talentu i tandety - czyli tego, z czego internauci uwielbiają się śmiać :)

Nicky TuckováNicky Tucková screen z YouTube screen z YouTube

Czeszka śpiewa o tym, że szuka bogatego męża, mówi o swoich atutach: duży biust i zainteresowanie polityką. Podaje nawet swój numer telefonu: 602 948 160.

Nicky TuckováNicky Tucková screen z Facebook screen z Facebook

Wszystko wygląda na parodię. Wideo rozprzestrzenia się w sieci wirusowo, a więc spełnia swoje zadanie. Nicky bardzo fałszuje i kaleczy język angielski. Blondynka wyznaje, że chce wyglądać jak modelka Agata Hanyachova i być taką piosenkarką jak Helena Vondrackova.

Nicky TuckováNicky Tucková screen z YouTube screen z YouTube

Wdzięczy się do kamery, kręci włosy lokówką, a przede wszystkim eksponuje swój biust. Żeby nie być posądzoną o rozwiązłość, zaznacza, że nie jest kobietą lekkich obyczajów.

Nicky TuckováNicky Tucková screen z YouTube screen z YouTube

Ma już kilka fanklubów, powstają też o niej memy, ale jak wiadomo - cel uświęca środki. Życzymy, by znalazła swojego milionera.

Nicky TuckováNicky Tucková 9gag.com 9gag.com

 

Varg

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.