Jennifer Aniston bierze ślub! Podobno jest w ciąży

Ślub Jennifer Aniston i Justina Theroux będzie najgorętszym wydarzeniem sezonu.

Przygotowania do ślubu Jennifer Aniston i Justina Theroux są już podobno bardzo zaawansowane. Para wybrała już datę, pierścionek i kreacje na ten ważny dzień.

Jennifer Aniston i Justin Theroux na czerwonym dywanieJennifer Aniston i Justin Theroux na czerwonym dywanie Fot. ADREES LATIF REUTERS Fot. ADREES LATIF REUTERS

Ceremonia odbędzie się prawdopodobnie na początku wiosny, niedługo po ostatnim dniu zdjęciowym filmu "We're the Millers", którym gra Jen. Ostatni klaps planowany jest na 8 marca.

Jennifer Aniston.Jennifer Aniston. East News East News

To będzie niewielka uroczystość w gronie najbliższych przyjaciół - powiedziała magazynowi "People" źródło zbliżone do aktorki. - Jen wydaję się pewniejsza niż kiedykolwiek  - dodaje osoba zaprzyjaźniona z aktorką.

Media spekulują, że to przyspieszenie może być związane z ciążą aktorki. Plotki, że Jennifer spodziewa się dziecka pojawiły się w mediach tuż po oscarowej gali, na którą Jen przyszła z partnerem. Paparazzi złapali bowiem Theroux, gdy dość charakterystycznie trzymał dłoń na brzuchu aktorki.

Jennifer Aniston, Justin Theroux, Oskary 2013Jennifer Aniston, Justin Theroux, Oskary 2013 Reuters Lucy Nicholson Reuters Lucy Nicholson

Sprawa wygląda na bardzo poważną. Na początku lutego media donosiły, że para wzięła udział w trzydniowym przygotowaniu przedmałżeńskim. Sesje terapeutyczne odbywały się w Santa Monica.

Jen i Justin są bardzo podekscytowani tym wielkim dniem. Jen myśli, że to świetny pomysł, aby zacząć małżeństwo od pozbycia się wszystkich problemów - powiedziało źródło, które cytuje Huffiington Post.

jennifer aniston, justin theroux.jennifer aniston, justin theroux. ASADORIAN-MEJIA/SPLASH/EAST NEWS/Asadorian-Mejia/Splash ASADORIAN-MEJIA/SPLASH/EAST NEWS/Asadorian-Mejia/Splash

Jen i Justin zaręczyli się w sierpniu, po niewiele ponad rocznym spotykaniu się. To będzie drugie małżeństwo Aniston. Jej pierwszy związek z Bradem Pittem rozpadł się w 2005 roku, po pięciu latach.

Jennifer Aniston i Brad PittJennifer Aniston i Brad Pitt REUTERS/ERIC GAILLARD REUTERS/ERIC GAILLARD

emjot

Zobacz wideo
Więcej o: