Co grozi Joannie B. za seksaferę? Chce dobrowolnie poddać się karze

Córka rockmana chce się poddać karze dobrowolnie.

Cała Polska żyje seksaferą . Według prokuratury jedną z kierowniczek operacji i opiekunką dziewczyn a agencji modelek była Joanna B , córka rockmana. Ponoć to właśnie Joanna B. organizowała modelkom spotkania z biznesmenami o charakterze seksualnym i inkasowała za to prowizje. Śledczy ustalili, że całym interesem kierowało w sumie 6 kobiet, które zbudowały kontakty z bogatymi biznesmenami i posyłały do nich modelki. Siatkę rozpracowało wrocławskie CBŚ w 2009 roku. Kobiety oskarżono o sutenerstwo i nakłanianie do nierządu. Teraz Joanna B. zamierza poddać się karze dobrowolnie.

Córce lidera grupy grozi teraz wysoko kara, której chce się poddać dobrowolnie - czytamy w Se.pl.

Joanna B.Joanna B. Playboy Playboy

Jakiej?

Prokuratura proponuje 2 lata pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata, a także zakaz prowadzenia działalności gospodarczej związanej z prowadzeniem agencji modelek na 5 lat oraz przepadek pieniędzy uzyskanych z przestępstwa w wysokości 30 tysięcy złotych - donosi Se.pl.

Joanna B.AG AG

Jak się okazuje, Joanna B. ma już na swoim koncie konflikt z prawem:

W 2003 roku była modelka została skazana za spowodowanie wypadku pod wpływem alkoholu. Dostała za to 6 miesięcy więzienia w zawieszeniu na 3 lata - czytamy w gazecie.

Ciekawe, co na to sąd.

Vic

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.