Pół miliona złotych za tydzień. Na tym jachcie arabski książę spotykał się z "modelkami"

Niezły.

5 luksusowych kabin, salon, jadalnia, jacuzzi, basen... Za takie luksusy trzeba zapłacić "jedynie" około pół miliona złotych za tydzień. Na tym właśnie jachcie, o bardzo pasującej do sytuacji nazwie " Never Enough " ("Nigdy dość"), odbywały się "spotkania" modelek z bogatymi klientami - podaje Se.pl. Wynajmował go najważniejszy klient Emi, gdy akurat przebywał w Cannes arabski książę Santo.

Wyglądało to tak, że DJ Sam i Emi po wskazówkach księcia Santo wybierali cztery dziewczyny, które udawały się na jacht księcia. Zacumowany był w porcie przy hotelu Martinez w Cannes, w którym ci mężczyźni mieszkali. Te dziewczyny spędzały na jachcie dzień lub dwa lub nawet tydzień, jeżeli się księciu bardzo spodobały. ( ) Z rozmów wiem, że na tym jachcie również współżyły z księciem i tymi mężczyznami - Se.pl przytacza zeznania jednej z modelek, Żanety B.

Jacht Never Enough.Jacht Never Enough. mat. prasowe mat. prasowe

Arabskim książę był dla Emi żyłą złota. Gdy przebywał on w Alpach lub Cannes, latała do niego z dużą grupą dziewczyn. Na każdą taką eskapadę zabierała nowe modelki.

Saudyjski "książę", którego nazywają Santo, krąży między Courchevel w Alpach i Cannes nad morzem Śródziemnym. Lubi zabawę. Lubi mieć dokoła 50, 100 dziewczyn, śpi z wybranymi, ale płaci wszystkim. Najwięcej pośrednikom. Trzeba tylko załatwić dziewczyny, kupić bilety, a na miejscu zainkasować swoją dolę - pisze "Newsweek".

Jacht Never Enough.Jacht Never Enough. mat. reklamowe mat. reklamowe

Jax

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.