Seksafera z modelkami: Kim jest piłkarz, który płacił za seks po 2 tysiące złotych?

Poznaj szczegóły.

Seksafera zatacza coraz szersze kręgi. W poniedziałkowym "Newsweeku" przedstawiono więcej informacji o zamieszanych w nią osobach. Pada nazwisko. Od razu pojawiły się artykuły insynuujące, że chodzi o Radosława Majdana . Nic bardziej mylnego. Były bramkarz jest oburzony i rozważa podjęcie kroków prawnych.

W dniu dzisiejszym została zamieszczona informacja mówiąca, iż Radosław Majdan korzystał z usług prostytutek. Zostały również  zamieszczone zdjęcia z wizerunkiem Radosława Majdana rzekomo w kontekście korzystania z płatnych usług seksualnych. News dotyczący Radosława Majdana jest nieprawdziwy, obraźliwy i krzywdzący - nikt nie sprawdził, powołując się na tygodnik, że w gronie polskich piłkarzy znajduje się również inna osoba o imieniu Radosław i nazwisku rozpoczynającym się na literę M. Pomówienia będą z pewnością miały bardzo negatywny wpływ na wizerunek Radosława Majdana i jego działalność biznesową - powiedział w rozmowie z Plotek.pl menadżer Majdana, Marcin Szczutkowski.

Kim w takim razie jest ów piłkarz? To na pewno nie Majdan.

Zamawiałem u Emilki dziewczyny na wieczory lub 1 do 3 trzech godzin. Ona podawała kwoty i zawsze było to koło 2 tysięcy złotych - zeznał piłkarz zamieszany w sprawę.

Piłka nożnaPiłka nożna Fot. Tomasz Fritz / Agencja Gazeta Fot. Tomasz Fritz / Agencja Gazeta

Alfa

Więcej o: