Jolanta Fraszyńska u Łukasza Jakóbiaka: Jestem 5 lat w cudownej terapii

Wyzna mu wszystko?

W Polsce posiadanie własnego psychoterapeuty to wciąż temat mocno wstydliwy, do którego trudno się przyznać bez względu na to, czy się jest osobą prywatną czy znaną aktorką, taką jak Jolanta Fraszyńska.

Jolanta FraszyńskaJolanta Fraszyńska Screen z Youtube Screen z Youtube

A jednak zebrała się na odwagę i w najnowszym odcinku "20m2 Łukasza" opowie o swojej terapii i tym, co ją frustruje w otaczającej ją rzeczywistości. Kiedy Łukasz Jakóbiak zapytał, czy aktorka korzysta z pomocy psychoterapeuty, Fraszyńska odpowiedziała szczerze:

Ja cały czas jestem w terapii.

Takie wyznanie wciąż jest wyjątkiem, większość osób szukających takiej pomocy woli ukryć ten fakt w obawie przed wyśmianiem. Jolanta Fraszyńska podsumowuje to niezwykle dosadnie:

Jezu to po prostu, no bo to trzeba być popier****nym, chorym psychicznie i kurde to żeby pójść do psychoterapeuty to... kiedy to jest takie samo narzędzie, proszę państwa, poznawcze, żebyśmy byli mnie walnięci niż bardziej walnięci. Jestem pięć lat w cudownej terapii. Będę prawdopodobnie to za chwilę kończyć.

Właśnie ukazał się teaser zapowiadający program.

 

Zapytana przez gospodarza programu o to, co ją najbardziej razi, odpowiada:

Że jesteśmy tak ogłupiani zewsząd, że tak stał się ten świat wysoce materialny, że tak mało jest prawdziwych relacji.

Jolanta FraszyńskaJolanta Fraszyńska AG AG

Aktorka najwyraźniej rozumie, jak łatwo się pogubić w świecie, który kusi sławą, zaszczytami i dobrami materialnymi:

O tym, kim ja byłam, decydowały moje premiery, moje nagrody, moje umiejętności stricte aktorskie. A teraz, o tym kim ja jestem, decyduje to, gdzie ja się pojawię, z kim ja się pojawię, czy ja się rozwiodłam czy ja się nie rozwiodłam.

Jolanta Fraszyńska Screen z Facebooka

Cały odcinek obejrzycie TUTAJ już w najbliższą sobotę o 20.

alex

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.