Kasia Tusk się zaręczyła? Ma pierścionek!

Kasia Tusk wyjdzie za mąż za Staszka Cudnego, donoszą tabloidy.

Kasia Tusk w Święta Bożego Narodzenia zaręczyła się ze swoim partnerem Staszkiem Cudnym, donosi Se.pl. Wygląda więc na to, że szykuje się kolejny bardzo medialny ślub! Para spotyka się już od ponad 4 lat. Staszek jest bratem koleżanki, z którą Kasia prowadzi bloga, Zosi Cudnej.

Staszek Cudny.Staszek Cudny. East News East News

Cudny zdążył już zaskarbić sobie sympatię premiera. Często gościł w sopockim mieszkaniu premierostwa. Zresztą nic w tym dziwnego, bo Kasia Tusk w tygodniu - kiedy jej rodzice przebywają w Warszawie - mieszka w nim sama. Luby Kasi Tusk towarzyszył też Tuskom w rodzinnych wypadach narciarskich do Włoch, twierdzi tabloid. Kasia Tusk słynie z tego, że niechętnie mówi o swoim życiu osobistym. Kiedy dziennikarze tabloidu zadzwonili do niej z prośbą o potwierdzenie wesołej nowiny, wyraźnie nie była z tego zadowolona:

To świetnie, że się dowiedzieliście. Bardzo się cieszę, że dotarła do was ta informacja. Wiecie, że o moich prywatnych sprawach nie rozmawiam - powiedziała z przekąsem w rozmowie z Se.pl.

Kasia Tusk, blog.Kasia Tusk, blog. Screen z www.makelifeeasier.pl Screen z www.makelifeeasier.pl (Screen z www.makelifeeasier.pl )

Rzeczywiście na najnowszych fotkach na blogu Kasi Tusk, widać, że na serdecznym palcu mieni się jakaś błyskotka. Podejrzewamy, że jest to właśnie pierścionek zaręczynowy.

Kasia Tusk, blog.Kasia Tusk, blog. Screen z www.makelifeeasier.pl Screen z www.makelifeeasier.pl (Screen z www.makelifeeasier.pl )

Nas najbardziej zastanawia, czy ślub Kasi Tusk będzie równie medialny, co ślub Oli Kwaśniewskiej i Kuby Badacha, który zelektryzował całą Polskę. Skoro Tuskówna nie lubi tego rodzaju zainteresowania, nie dziwimy się, że chce uniknąć rozgłosu. Tak czy siak, gratulujemy!

Kasia Tusk, Staszek Cudny.Kasia Tusk, Staszek Cudny. East News East News

Vic

Więcej o:
Copyright © Agora SA