Małgorzata Rozenek po rozwodzie będzie mieszkać ścianę w ścianę z mężem?!

Rozenkowie już ponoć ustalili, kto gdzie będzie mieszkać.

Wygląda na to rozwód Małgorzaty i Jacka Rozenków będzie rzeczywiście tak ugodowy, jak zapewniali sami zainteresowani. Jak czytamy na Fakt.pl, podobno państwo Rozenkowie ustalili już kto, gdzie będzie mieszkać. Mają już oni bowiem dwa mieszkania i to tuż obok siebie! Rozenkowie jakiś czas temu przeprowadzili się z willi pod Warszawą do apartamentów na Sadybie. Małgorzata i Jacek Rozenek byli wówczas tak przewidujący, że kupili mieszkania obok siebie i zamierzali połączyć je w jeden wielki apartament. Tak się jednak nie stało...

Jacek Rozenek, Małgorzata RozenekJacek Rozenek, Małgorzata Rozenek FORUM FORUM

Rozenkowie podobno podzielili się już mieszkaniami: po rozwodzie Perfekcyjna Pani Domu będzie mieszkać w jednym, zaś jej mąż w drugim - donosi Fakt.pl. Wygląda więc na to, że już wkrótce byłych małżonków będzie dzielić tylko ściana. Jeśli to prawda, to z pewnością odpadną problemy z dzieleniem się opieką nad ich dwójką dzieci: 6-letnim Stasiem i 2-letnim Tadeuszem.

Małgorzata Rozenek, Jacek Rozenek, Staś Rozenek.Małgorzata Rozenek, Jacek Rozenek, Staś Rozenek. Forum Forum

O rozwodzie Rozenków plotkowano już od miesiąca. Dotychczas oboje zainteresowani nie chcieli potwierdzić tych doniesień. Jacek Rozenek zapewniał nawet, że relacje pomiędzy nim a jego małżonką są wręcz perfekcyjne. Jednak, jak się dowiedzieliśmy, na początku tego roku aktor złożył pozew o rozwód w jednym z warszawskim sądów, co ostatecznie rozwiało wszelkie wątpliwości.

Jacek Rozenek, Małgorzata Rozenek.Jacek Rozenek, Małgorzata Rozenek. Kapif Kapif

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek WBF WBF

Zobacz wideo

Vic

Więcej o: