W zeszłym roku rozebrała się w programie na żywo. A teraz... Co ona mu tam robi?!

Ta dziennikarka nie tylko lubi się rozbierać.

Kathy Griffin wie, jak rozpalić Amerykanów. 52-letnia aktorka komediowa i osobowość telewizyjna znowu szokuje! Znana z tego, że lubi się rozbierać w nieodpowiednich miejscach, tym razem zaskoczyła widzów nieco inaczej. W trakcie sylwestrowej relacji na żywo udawała, że zaspokaja kolegę po fachu, dziennikarza Andersona Coopera. Kiedy współprowadzący program na żywo "New Year's Eve" w stacji CNN starał się ją podnieść z kolan, powiedziała:

Mogę to robić całą noc. Wracam na dół. Wiem, że tego chcesz.
 

W mediach zawrzało. To, że wcześniej rozbierała się na wizji wywoływało zdecydowanie mniejsze zamieszanie niż całowanie krocza współprowadzącego program. Cooper już przed wejściem na antenę z góry przeprosił widzów za zachowanie koleżanki:

Anderson CooperAnderson Cooper @andersoncooper @andersoncooper

Aktorka nie przejęła się docinkami i na Twitterze umieściła zdjęcie z Cooperem, które podpisała:

Nie może utrzymać rąk przy sobie.

Kathy GriffinKathy Griffin @KathyGriffin @KathyGriffin

W poprzednim roku rozebrała się na wizji:

Kathy Griffin i Anderson Cooper.Kathy Griffin i Anderson Cooper. Screen z youtube.com Screen z youtube.com

Wtedy namawiała Coopera, by poszedł w jej ślady, ale on nie był aż tak wyluzowany. Kiedy połączył się z doradcą prezydenta, Davidem Gergenem, Kathy powiedziała, że jest w nim zakochana i zaczęła flirtować:

Stoję w bieliźnie na Times Square a ty chcesz mi powiedzieć, że nie będę panią Gergen?! To jest twój Biały Dom Davidzie Gergen - powiedziała Griffin pokazując swoje ciało.

Podobają się Wam żarty Kathy Griffin?

varg

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.