Doda wyjechała na Florydę! Odpoczywa pod palmami

Nowy rok powita na słonecznej Florydzie.

Doda w ostatnich miesiącach nie dawała o sobie zapomnieć. Szokowała w teledysku "F*ck it!", w wywiadzie u Jakóbiaka, na Facebooku i akcji e-serce; podpisała kontrakt z EMI i zmieniła menadżera. Nic więc dziwnego, że postanowiła wreszcie odpocząć od medialnego szumu. Koniec roku spędza w Miami. Będzie opalała się w gorącym słońcu Florydy. O tym, gdzie obecnie przebywa, poinformowała swoich fanów w dość enigmatyczny sposób - przez umieszczenie dwóch zdjęć , na których samej Dody jest niewiele.

DodaDoda screen z Web.stagram.com screen z Web.stagram.com

Doda na Florydzie była już kilkakrotnie. Dwa lata temu brała udział w akcji charytatywnej, w której nagrodą dla uczestników było spędzenie z nią pięciu dni w siedzibie NASA. Na plażach Miami wypoczywała też przed koncertami w Chicago i Nowym Jorku w 2009 roku, spędziła tam wtedy Wielkanoc.

Doda screen z Web.stagram.com

Skąd pomysł na sylwester na Florydzie? Może ma to związek z nową menadżerka Dody, Małgorzatą Leitner, której druga podopieczna, Joanna Krupa, w słonecznym Miami kręci reality-show "The Real Housewives of Miami"? Czyżby nasze dwie gwiazdy miały się tam spotkać?

varg

Więcej o: