Łozo wygrał 16 tysięcy euro w pokera!

Wokalista pokazał nową pokerową twarz.

Wojtek Łozowski realizuje się nie tylko w muzyce i na jurorskim fotelu w "Must be the music". Ma też ukryty talent, któremu dał wyraz na wtorkowym pokerowym turnieju z cyklu WPT Tour, który odbywał się w Pradze! Łozo pierwszy raz w życiu wziął udział w światowym karcianym turnieju i to od razu z sukcesem: wygrał aż 15 tys. 650 euro.

To był jego pierwszy turniej rangi światowej - mówi menadżer wokalisty, Adam Szarmach.

Wojtek Łozowski, Łozo.Wojtek Łozowski, Łozo. Materiały prasowe Materiały prasowe

Taki turniej to nie przelewki: do stołów zasiadło aż 567 graczy, a Łozo zajął 18 miejsce, a więc znalazł się na bardzo wysokiej pozycji:

18 miejsce jest bezwzględnie sukcesem, tym bardziej, że Wojtek startował z wieloma bardzo doświadczonymi graczami - dodaje jego menadżer.

Zbieranie par, karet i stritów wymaga nie lada skupienia i stalowych nerwów, by ukryć przed przeciwnikiem silną kartę. Łozo jak widać zasmakował w tej grze, tym bardziej, że dzielnie grał do końca: odpadł dopiero 5. dnia turnieju i przegrał tylko o włos. Jego przeciwnik Konstantin Danilov miał dwie pary, on zaś jedną.

Wojtek Łozowski, Łozo.Wojtek Łozowski, Łozo. Materiały prasowe Materiały prasowe

Łozowskiemu tak spodobało się ryzyko i nutka adrenaliny, że już szykuje się na następne karciane rozgrywki. Żeby było ciekawiej, turniej w Pradze zwyciężył Polak, Marcin Wydrowski, który zarobił bagatela 325 tys euro. Być może talent do pokera mamy więc po prostu we krwi, trzeba go tylko odkryć? Wokalistę Afromental będziemy mogli zobaczyć na Sylwestrowej Mocy Przebojów 31 grudnia w Polsacie - ciekawe czy wtedy zaprezentuje jakieś nowe karciane sztuczki i pokarze nową pokerową twarz? ;)

Vic

Więcej o: