Robert Pattinson i Kristen Stewart chcą mieć dziecko!

Pragną stabilizacji, zachowują się jak dorośli, a wymyślili najgorszy z możliwych pomysłów na poprawę relacji w związku.

Kristen Stewart i Robert Pattinson chcą się do siebie zbliżyć, próbują wielu sposobów. Chodzili do poradni dla par, starają się by częściej spędzać czas razem, dbać o szczerość w związku. Jednak teraz wymyślili coś, co tylko im się wydaje dobrym pomysłem: chcą adoptować dziecko.

Zwierzę, a tym bardziej człowiek, za którego będą odpowiedzialni, nie jest dobrym pomysłem na poprawę relacji w związku. Na pewno nie zbliży ich po kryzysie, wręcz przeciwnie, może ich podzielić.

Kristen, chociaż bardzo się stara by odzyskać zaufanie Roberta, po tym jak zdradziła go z Rupertem Sandersem i jest gotowa do poświęceń, to jednak bardzo młoda dziewczyna, która mówił, że jest uzależniona od adrenaliny. Zaangażowała się w wiele projektów, jej kariera kwitnie i nie ma zamiaru robić sobie przerwy w pracy, dlatego wolałaby adoptować sierotę. Aktorka chyba zapomniała, że na dziecko potrzebny jest czas.

Podobno Rob i Kristen myśleli o dziecku, jeszcze przed skandalem:

Oboje czuli, że to czas aby ich związek stał się poważniejszy. Teraz Kristen chce udowodnić Robertowi, że jest gotowa na zaangażowanie i razem szukają dziecka - twierdzi informator magazynu Star.

Mamy nadzieję, że nie zrealizują pomysłu, są jeszcze młodzi.

A co Wy o tym myślicie?

varg

Więcej o: