Ania Mucha o swoim brzuchu: Trzeba zmienić catering!

Aktorka podchodzi z humorem do swojej oponki.

Ostatnio na otwarciu butiku Ralpha Laurena Anna Mucha założyła wyjątkowo źle dobraną sukienkę, która podkreślała jej brzuch. Sami byliśmy zdziwieni takim widokiem, bo Anna Mucha przyzwyczaiła już nas do zadbanego wyglądu i przede wszystkim wyćwiczonej sylwetki. Mucha pokazała jednak, że ma dystans do siebie i na swoim blogu z humorem skomentowała swoją feralną stylizację:

Buty Christian Louboutin, sukienka Simple, toczek archiwalny ;), dieta ... bezcenna :D - napisała na blogu .

Anna MuchaAnna Mucha wbf

Samą notkę aktorka zatytułowała sugerując, że powodem brzuszka jest jedynie złe odżywianie na planie:

Chyba trzeba zmienić catering na planie ;)

Anna MuchaAnna Mucha wbf

Anna Mucha najwyraźniej chciała odwrócić uwagę od źle dobranej sukienki i nie omieszkała pochwalić się swoim tyłkiem, który swoją drogą wcale nie prezentował się aż tak bardzo ponętnie:

A poza tym, dieta, co tam dieta! patrzcie na tyłek! ;))

Anna MuchaAnna Mucha wbf wbf

Anna MuchaAnna Mucha wbf wbf

Cieszymy się że Ania doszła do takiego stopnia samoakceptacji, że podoba się sobie niezależnie od tego, czy jest akurat w szczytowej formie czy też nie. Ania cała winę za nagłe urośnięcie brzucha zrzuciła więc na dietę, dementując tym samym plotki o kolejnej ciąży.  Jeszcze niedawno Mucha zapewniała, że marzy o powiększeniu rodziny:

Płeć nie ma znaczenia, ale będziemy pracowali tak długo, dopóki nie urodzimy chłopca - powiedziała w wywiadzie dla "Elle".

Anna MuchaAnna Mucha wbf wbf

Tym razem jednak to nie powiększenie rodziny, ale zwiększenie ilości spożywanych produktów spowodowało urośnięcie brzucha. Czyżby Mucha jadła zbyt dużo warzyw strączkowych?  A może aktorka powinna spróbować preparatu na wzdęcia, który reklamuje Magda Gessler ? Jak obstawiacie - dlaczego Annie Musze urósł brzuch?

Vic

Dlaczego Annie Musze urósł brzuszek?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.