Na Emmy królował żółty kolor. Trzy nagrody dla trzech aktorek w podobnych sukienkach!

Trzy zdobywczynie nagród telewizyjnych założyły żółte sukienki.

Kanarkowy odcień żółci będzie hitem tej jesieni! Wiedzą o tym aktorki, które pojawiły się na niedzielnym rozdaniu nagród Emmy, nazywanych telewizyjnymi Oscarami. Trzy aktorki: Claire Danes, Julianne Moore i Julie Bowen założyły sukienki w tym samym żółtym kolorze. Żeby tego było mało, wszystkie trzy panie zostały nagrodzone statuetkami - czy to przypadek? :) Niezależnie od tego, czy to panie podążają za trendami czy trendy są wyznaczane przez nie, modny odcień nadał im wyrazistości, charakteru i... soczystości! Aż miło się patrzy.

Claire Danes wybrała sukienkę o kroju podobnym do greckiej togi. Workowaty kształt został przełamany sznurkiem zawiązanym w pasie, a żółty kolor nadał jej charakteru! Claire dostała statuetkę za rolę w serialu dramatycznym "Homeland".

Claire DanesClaire Danes fot. Reuters fot. Reuters

Julianne Moore postawiła na suknię z mocno rozkloszowanym dołem i podwyższonym stanem. Musimy przyznać, że ten kolor nadał jej świeżości i ją odmłodził. Nie sposób było oderwać od niej wzroku! Moore została uznana za najlepszą aktorkę za rolę w telewizyjnym filmie "Game Change".

Julianne Moore z mężem Bart FreundlichJulianne Moore z mężem Bart Freundlich fot. Reuters fot. Reuters

Julie Bowen wybrała żółtą kreację o kroju tuby z mocnymi drapowaniami u dołu. Nic dziwnego, że aktorka chciała zostać zauważona, bo zdobyła statuetkę za rolę drugoplanową w serialu komediowym "Modern family".

Julie BowenJulie Bowen fot. AP fot. AP

Która z nich wygląda najlepiej w żółtym? Głosujcie!

Vic

Zobacz wideo
Kto wygląda najlepiej w żółtym?
Więcej o: