Seksowna Anna Mucha sprząta w skąpych szortach i szpilkach!

Sprząta w szpilkach!

Sobota jest idealnym dniem na jesienne porządki. Okazuje się, że polskie gwiazdy wprowadzają nowe standardy co do stroju, w którym należałoby tę czynność wykonywać. Wszystko zaczęło się od Małgorzaty Rozenek, czyli Perfekcyjnej Pani Domu, która nie dość, że jest piękna nawet kiedy sprząta, to w jej domu kurz nie ma racji bytu. Anna Mucha, najwyraźniej, zainspirowała się swoją koleżanką z czerwonego dywanu i postanowiła zaprezentować swoją alternatywę stroju do codziennych porządków. Na jej blogu pojawiło się kilka zdjęć zgrabnych (naprawdę ZGRABNYCH) nóg Anny Muchy w złotych szpilkach. Do zdjęć pozowała W KRÓCIUTKICH szortach... z miotłą w rękach!

Anna MuchaAnna Mucha screen z bloga Anny Muchy

(screen z http://anna-mucha.bloog.pl )

Drogie Panie, wygląda na to, że wyciągnięta "podomka" albo zwykły dres to strój niegodny idealnej pani domu. Teraz należy sprzątać w przemyślanym, modnym outficie, który równie dobrze nadaje się do wyjścia na wieczorną galę (Anna Mucha zresztą zapowiedziała, że w tych butach pojawi się na imprezie Vervy. Słowa dotrzymała.).

Nogi Anny Muchy.Nogi Anny Muchy. fot. screen blog Anny Muchy

Poza komicznym zdjęciem ze szczotką, naszą uwagę zwróciły zgrabne nogi aktorki, które od dawna są jej wizytówką. Widać, że aktorka bardzo je pielęgnuje. W szpilkach z nowej kolekcji Anny Dello Russo dla H&M jej nogi prezentują się jeszcze atrakcyjniej. Nawet przy wykonywaniu przyziemnej czynności, jaką niewątpliwie jest sprzątanie.

RK

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.