Wojewódzki i Węglarczyk dostali WSPÓLNY program w Eska Rock. Internauci: "To jakaś KPINA? Znowu będą żartować z Ukrainek"

Poranny program dwóch znanych dziennikarzy.

Już od poniedziałku 3. września na antenie Eski Rock pojawi się nowy program, który zastąpi poranną audycję "Poranny WF", prowadzoną wcześniej przez Kubę Wojewódzkiego i Michała Figurskigo. Już kilkanaście dni temu pisaliśmy, że Kuba Wojewódzki podpisał nowy kontrakt z rozgłośnią , ale nieznany był wówczas współprowadzący audycji, o przewrotnej i ironicznej nazwie "Zwolnienie z WF-u". Okazuje się, że nowym partnerem zawodowym Wojewódzkiego został Bartosz Węglarczyk!

Dostałem propozycję od Kuby Wojewódzkiego i ją przyjąłem - powiedział Bartosz Węglarczyk w rozmowie z Gazetą Wyborczą. -[Audycja] będzie miała kompletnie inny charakter od tej prowadzonej wspólnie przez Kubę Wojewódzkiego i Michała Figurskiego. Nie użyłbym do jej określenia słowa "satyryczna", ale na pewno będzie to luźna audycja - dodaje.

Wybór właścicieli stacji i Kuby Wojewódzkiego jest dość zaskakujący. "Poranny WF" zszedł w czerwcu z anteny ze względu na medialną burzę, jaką wywołały słowa Wojewódzkiego i Figurskiego. Słuchacze stwierdzili, że ich żarty obrażające Ukrainki były wulgarne i nie na miejscu. Wojewódzki, znany ze swoich kontrowersyjnych stwierdzeń i zachowań, postanowił zaprosić do programu dziennikarza, który również ma na swoim koncie małą wpadkę. Również z Ukrainkami. Węglarczyk w "Dzień Dobry TVN" stwierdził, że "wymyślono już roboty sprzątające w domu. Nazywają się Ukrainki". Oczywiście dziennikarz swoje słowa sprostował, twierdząc, że został źle zrozumiany.

Tak czy inaczej trudno nie zauważyć tutaj pewnego zbiegu okoliczności. W Internecie pojawiło się wiele komentarzy.

Nowemu współprowadzącemu można zarzucać wiele, ale bez wątpienia nie można mu odmówić tego, że na Ukrainkach zna się nie gorzej od Michała Figurskiego i równie pięknie potrafi budować wysublimowaną konwencję narodowościowych żartów ;) Cóż, jak widać zarząd Eski postanowił działać zgodnie z przysłowiem "Zamienił stryjek siekierkę na kijek" ;) - napisał jeden z komentatorów portalu NaTemat.pl
Czy w tym kraju nie można już znaleźć kogoś nowego kto nie będzie obrażał innych i na siłę promował swoją wizję świata- dodał ktoś inny.
To chyba jakaś kpina- skomentował Internauta.

Naszym zdaniem program będzie obfitował w ciekawe zwroty akcji. Jak zapewnił jednak sam Węglarczyk, formuła programu "Zwolnienie z WF-u" będzie zupełnie inna, niż ta współprowadzona z Figurskim. Ma być na luzie i pozytywnie. Bez żartów o Ukrainkach? Miejmy nadzieję...

RK

Zobacz także:

Wojewódzki wraca do ESKI ROCK! Ale bez Figurskiego!

Bartek Węglarczyk zrzucił 17 kilo! Wiemy jak!

Wojewódzki ma nową dziewczynę! Zabrał ją do Sopotu. Dlaczego nie jeździli lamborghini? I gdzie mieszkali?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.