Jest więcej NAGICH zdjęć i filmików księcia Harry'ego! Chciały je sprzedać dwie dziewczyny!

Wciąż w tarapatach.

Brytyjski monarcha, szybko nie zapomni swoich wakacji w Las Vegas. Możliwe, że wkrótce do sieci wciekną kolejne kompromitujące zdjęcia następcy tronu.

Książę HarryKsiążę Harry Fot. AP, youtube.com kadr

Max Clifford jest w Wielkiej Brytanii nazywany guru public relations. W publicznej wypowiedzi oświadczył, że skontaktowały się z nim dwie dziewczyny, które mają większą ilość zdjęć i nagrań zrobionych podczas nagiej orgii księcia w USA. Clifford zrezygnował z oferty przejęcia materiałów dotyczących księcia, gdyż złamałby wtedy prawo o prywatności.

Książę Harry.Książę Harry. ag

Z podobnych względów zdjęć nie przyjęły brytyjskie tabloidy, wyłamał się jedynie "The Sun". Rupert Murdoch wyznał, że zgodził się na udostępnienie zdjęć tylko ze względu na opinię publiczną. Według niego, obywatele Anglii powinni wiedzieć, jak spędza czas brytyjski książę. Zdjęcia mają poddawać w wątpliwość, czy Harry odpowiednio pełni funkcję reprezentanta i ambasadora ich kraju.

Książę Harry n BelizeKsiążę Harry n Belize REUTERS/POOL

Tymczasem zdjęcia nagiego księcia znikają z sieci. Czyżby pałac Buckingham, po raz kolejny ratował swój wizerunek, nadszarpnięty przez temperamentnego następcę tronu?

Książę Harry n BelizeKsiążę Harry n Belize REUTERS/POOL

polanski

Zobacz wideo

Zobacz także:

Rubik bez majtek i żona Luberta w kryształkach. Ubrane czy nie? Zobaczcie WYZYWAJĄCE kreacje celebrytek

Które gwiazdy przyjaźnią się ze swoimi eks?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.