Kristen czyta Ghandiego i przyjaźni się z Jodie Foster. Czy to pomoże jej odzyskać równowagę?

Stewart przeżywa ciężkie chwile, przez które pomaga jej przejść wybitna amerykańska aktorka!

Stewart dotąd znana była znana z przebojowego i silnego charakteru. Od czasu zdrady idola nastolatek Roberta Pattisona , spokorniała i trzyma się z dala od ludzi. Pod swoją opiekę gwiazdę "Zmierzchu"przygarnęła, wybitna aktorka Jodie Foster. Dzięki niej, młoda aktorka czuje się wspierana i zrozumiana.

Gwiazda omija wszelkie publiczne wyjścia, gale i imprezy, żeby nie narażać się fanom jej byłego chłopaka. Ciężko pracuje nad sobą- wolny czas poświęca na lekturę teorii Gandhiego oraz filozoficzne książki.

W przyszłym miesiącu, Kristen ma promować swój ostatni film "Królewna Śnieżka i łowca" na Festiwalu Filmowym w Toronto. Czy znajdzie w sobie wystarczająco dużo siły i odwagi, by się tam zjawić?

Rupert Sanders z rodziną.Rupert Sanders z rodziną. AP

W przypadku zdrad, inaczej sobie radzą mężczyźni. Rupert Sanders nie boi się publicznych wyjść i komentarzy. Ciężko walczy o swoje małżeństwo. Pomimo, że jego żona Liberty Ross , nie daje mu szans na powrót do wspólnego życia, reżyser wciąż nosi obrączkę jako znak, że wszystko jeszcze może się ułożyć. Czy tak będzie? Pokażą nam najbliższe tygodnie!

polanski

Zobacz także:

Wymyślne stylizacje, szałowe fryzury - czyli warszawski lans na imprezie MTV. Zobacz, kto się pojawił!

Rubik bez majtek i żona Luberta w kryształkach. Ubrane czy nie? Zobaczcie WYZYWAJĄCE kreacje celebrytek

Więcej o: