Honey chwali swojego chłopaka na blogu. I pokazuje ich ZDJĘCIA

Fajnie razem wyglądają?

Honorata Skarbek umieszcza na swoim blogu wiele wpisów poświęconych jej prywatnemu życiu. Dzięki temu jej fani mogą ją lepiej poznać, nie jest dla nich jedynie "gwiazdą z telewizji". Ostatni wpis na blogu Honey poświęcony jest jej chłopakowi, którego piosenkarka chwali za to, że posprzątał mieszkanie :)

Mimo moich ostatnich niepokojących huśtawek nastrojów i wyraźnie zaznaczającej się dziwnej depresji, której uczucie od kilku ładnych lat było mi zapomniane, dziś mam naprawdę dobry humor. Może to m.in. dlatego, że mój chłopak z samego rana wziął się za sprzątanie mieszkania bez żadnych uprzedzających kłótni, bitw, wojen, krzyków, wrzasków i pisków! Oficjalnie odznaczam go szarfą i diademem Perfekcyjnej Pani Domu - napisała Honorata na blogu .

Może niespodziewane porządki były częścią prezentu, jaki ukochany przygotował dla Honey z okazji rocznicy? Jak dowiadujemy się z bloga, para miała powody do świętowania. Wybrali się na wspólną kolację, a Honorata za pośrednictwem bloga podzieliła się zdjęciami, dzięki którym wiemy, jak wtedy wyglądali.

Fot. honorata-skarbek.com

Kotek życzy im jeszcze wielu rocznic!

nn

Zobacz także:

Honey nie chciałaby wystąpić w Playboyu!

Honorata Skarbek jest BLONDYNKĄ! Udana metamorfoza?

Seksowna Honey pochwaliła się ZDJĘCIAMI W BIKINI na Facebooku! Fani oszaleli!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.